AGROBALT 2018

AGROBALT 2018

 • 2018 gegužės 24–26 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

AGROBALT grįžta į Vilnių!

Kas antri metai rengiama žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt“ po aštuonerių metų pertraukos vėl bus rengiama Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Šiemet paroda „AgroBalt“ lankytojams siūlo tai, ką ne kasdien patiria skubantys miesto žmonės. Tai galimybė pabūti su šeima gamtoje, kartu pramogauti, mėgautis skaniais atradimais, pažinti įvairių pasaulio tautų ir Lietuvos etnografinių regionų virtuvę, iš arti pamatyti ir sužinoti kokie gyvuliai auginami Lietuvos ūkiuose, kaip atrodo lietuviškas žirgas, skalikas, karvė, ožka, ar kitas naminis gyvūnas, kaip ant mūsų stalo atkeliauja pienas ir kiti maisto produktai, kokie lietuviški produktai 2018 metais pelnė išskirtinį „Agrobalt“ parodos oskarą – šimtmečio produkto aukso medalį.

Daugiau nei 200 dalyvių iš Lietuvos, Belgijos, Indijos, Ispanijos, Italijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Rumunijos savo stenduose lankytojams pristatys karščiausias, dar neragautas ir nematytas naujienas, tarp kurių – saldainiai ir desertai, pieno produktai, žuvis ir jūros gėrybės, mėsos gaminiai, prieskoniai, padažai, gėrimai, daržovės, arbata ir daugybė kitų maisto ir gėrimų produktų, kuriuos bus galima ragauti, degustuoti ir įsigyti visas tris parodos „Agrobalt 2018“ dienas. Visą dalyvių sąrašą rasite čia.

Parodos lauko ekspozicijoje įsikurs skirtingi Lietuvos etnografiniai regionai. Čia bus galima palyginti ir patirti kokiais gardėsiais svečius vaišina suvalkiečiai, dzūkai, aukštaičiai ir žemaičiai, įsigyti tautinio paveldo produktų, išskirtinių, namų ūkiuose pagamintų maisto ir gėrimų produktų.

Be viso to, „AgroBalt 2018“ lankytojams siūlo plačią pramoginių renginių vaikams ir suaugusiems programą:

  • Pramogų pievoje įsikurs šiaudų labirintas „Rask kelią pas kaliausę“, edukacinės-pažintinės erdvės „Triušiukų slėnis“, „Daržas ant palangės;
  • „AgroBalt“ scenoje visas dienas vyks koncertai;
  • Veislinių gyvulių paviljone kasdien vyks žirgų parodomosios programos, bus pristatomi daugelio Lietuvoje auginamų naminių gyvūnų rūšys; vyks gražiausio veislinio gyvulio rinkimai.
  • Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai – šimto švilpynių orkestras, šimto žingsnių kelionė po Lietuvą, tautinės šimtmečio juostos pynimas, interaktyvi foto sienelė „Aš prieš šimtą metų“.
AgroBalt 2018 eksponatų nugalėtojai !
Išrinktos geriausios AGROBALT 2018 ekspozicijos
Parodos AGROBALT 2018 gidas
Konkursas „Įspūdingiausios AGROBALT 2018 ekspozicijos“
Viktorina „Smalsiųjų klubas“
Piliečių dialogas „Maistas: kaip nešvaistyti šio turto“
„Nuo lauko iki stalo – tvarus maistas sveikam gyvenimo būdui“
SU IŠANKSTINIAIS PARODOS „AGROBALT 2018“ BILIETAIS – PIGESNĖS KELIONĖS TRAUKINIAIS IR AUTOBUSAIS
AgroBalt 2018 renginių programa
Lietuvos100mečio pynė
100 švilpynių orkestras
Aš prieš 100 metų
Muzika, kuri gimė vakar
Interaktyvus žaidimas-labirintas vaikams „Rask kelią pas kaliausę“
Daržas ant palangės
„Triušiukų slėnis“ ir „Triušiai ir triušiukai”
SKONIS.LT rinks geriausius Lietuvos ūkininkų produktus !
Ūkininkų turgelis
Veislinių gyvulių paviljono programa
Atgal

AgroBalt 2018 eksponatų nugalėtojai !

Gegužės 24 d. parodos AgroBalt 2018 šventiniame vakare vyko AgroBalt 2018 eksponatų konkurso nugalėtojų apdovanojimai. Renginio metu buvo įteikta net 20 AgroBalt2018 aukso medalių bei sertifikatų. Laimėtojai galės savo produkciją žymėti specialiu AgroBalt simboliu, kuris simbolizuoja aukštą gaminių kokybę bei išskirtinumą.

Nugalėtojų sąrašą rasite čia:

Parodos AgroBalt 2018 eksponatų konkurso nugalėtojai

Atgal

Išrinktos geriausios AGROBALT 2018 ekspozicijos

Parodos metu „Įspūdingiausias AGROBALT 2018 ekspozicijas“ rinko komisija, kurioje dirbo: Marius Šaliamoras, architektas, VDA profesorius ir Architektūros katedros vedėjas, komisijos pirmininkas; Goda Vainienė, Žemės ūkio ministerijos protokolo skyriaus vedėja; Genė Drungilienė, portalo Statybunaujienos.lt vyr. redaktorė; Sandra Meškauskaitė-Stepšienė, RsV agentūrų asociacijos tarybos narė, RsV konsultantė, agentūros „Ad verum“ vykdomoji direktorė, ir Dmitrij Voitkevič, LITEXPO Projektavimo skyriaus vadovas. AGROBALT 2018 ekspozicijų konkurso nugalėtojomis jie įvardino Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerijos, Europos Komisijos, UAB „Vilniaus alus“ ir Vietos veiklos grupių tinklo ekspozicijas.

Skirtingas veiklas apjungė bendra stilistika

Dvi parodos AGROBALT 2018 ekspozicijos sulaukė teigiamo visų komisijos narių įvertinimo. Tai lauke įsikūrusios Vietos veiklos grupių tinklo ekspozicijos, kurias stilistiškai į visumą susiejo viduryje „pasodintas“ medinis ąžuolas su vieta prisėsti ir pasišnekučiuoti, bei viduje veikusi Europos Komisijos ekspozicija.

Vietos veiklos grupių tinklo ekspozicija „Kaimo kieme po ąžuolu“ erdviame plote aplink medį sustatė vienodus medinius namelius, kuriuose įsikūrė įvairių Lietuvos regionų amatininkai, maisto produktų gamintojai. Suburti vieningos stilistikos, šie parodos dalyviai naudojo savitas lankytojų pritraukimo priemones, tarp kurių buvo ir išskirtinai skambanti tarmiška šnekta.

Paviljone įsikūrusi Europos Komisijos ekspozicija išsiskyrė gebėjimu pritraukti itin gausų lankytojų srautą, sukurti kelias, tačiau puikiai susijusias erdves, kuriose išmaniosios technologijos, kaip ekskursija, pasitelkus 3D vaizdo akinius, derėjo su kaimiškuoju turiniu, kuriose buvo gerai išnaudotos įvairios juslės – nuo skonio iki klausos, regos.

„Tai profesionali ekspozicija, kuri veikia kaip laikrodis, kurioje randa veiklos tiek vaikas, tiek suaugęs“, – sakė prof. M. Šaliamoras. Pritardamas komisijos pirmininkui, D. Voitkevič pastebėjo, kad ši ekspozicija, net ir „nedalindama saldainių sugebėjo pritraukti lankytojų.“

Diskutuojant dėl Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerijos ekspozicijos, komisijos nariai pastebėjo, kad didžioji šios ekspozicijos vertybė buvo demonstruojama kinų kultūra.

Kai užtenka prijuostės, medinių dėžių ir gamybos proceso schemos

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos ekspozicija, kaip pažymėjo LITEXPO atstovas, ženkliai ūgtelėjo. Asociacija pademonstravo, kaip, neišleidžiant daug pinigų, galima sukurti pridėtinę vertę. Ekspozicija buvo įrengta iš elementarių medinių dėžių, už kurių, kaip už prekystalių, ryšėdami prijuostes, taigi kurdami tam tikras roles, darbavosi asociacijos atstovai. Ir pati ekspozicija, ir ženklai atostogoskaime.lt, #atvirosdienoskaime, ir ekspozicijoje dirbę žmonės kvieste kvietė kalbėtis, bendrauti.

„Paprasta, bet kartu traukianti buvo ir bendrovės „Vilniaus alus“ ekspozicija: tvarkinga, kelios statinės, bariukas, juoda siena, kurioje pavaizduotas alaus gamybos kelias – edukacija. Alus pateiktas ne tik kaip gėrimas – pristatytas jo gamybos procesas“, – kalbėjo S. Meškauskaitė-Stepšienė. Komisijos narę gebėjimu pateikti savo produktą kiek kitaip patraukė ir MB „Šušvės midus“. Žmonės apspitę smalsavo, kai ekspozicijoje dirbusi moteris pasakojo apie midaus gamybą, demonstravo schemą.

Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos ekspozicija išsiskyrė „gyva žaluma“ ir aukso vertės patarimais žmonėms, vertinantiems sveiką maistą. Levandų ūkyje šeimininkaujanti Giedrė Jankūnienė, šaltalankių – Daiva Kvedaraite su kolege sugebėjo puikiai panaudoti savo produkcijos spalvas, kurios buvo aiškiai matomos ne tik ekspozicijoje, bet ir moterų aprangoje. Bendrovės „Pieno žvaigždės“ ekspozicija taip buvo sukurta pagal vieną – pristatomo naujo produkto, tai yra jogurtas „Graikiška amfora“ – spalvas.

Atgal

Parodos AGROBALT 2018 gidas

Atsisiųskite parodos AGROBALT 2018 gidą!

Gidas AGROBALT 2018

Atgal

Konkursas „Įspūdingiausios AGROBALT 2018 ekspozicijos“

Konkursas „Įspūdingiausios AGROBALT 2018 ekspozicijos“

Išrinkti konkurso „Įspūdingiausios AGROBALT 2018 ekspozicijos“ laimėtojai. Jais tapo Lietuvos kaimo turizmo asociacija, Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerija, Europos Komisija, UAB „Vilniaus alus“ ir Vietos veiklos grupių tinklas. Aplankykite laimėtojų stendus parodoje!

Atgal

Viktorina „Smalsiųjų klubas“

Ar tu labai smalsus? Įdomu, ko neėda žirgai, kiek pieno duoda karvė, kiek sveria traktorius ar suaugęs jautis? Atsakymus į šiuos bei daug kitų klausimų atrask parodoje AGROBALT 2018. Turėsi pasivaikščioti po parodos erdves, paskaityti informaciją arba tiesiog paklausinėti šalia esančių žmonių.

Dalyvauk viktorinoje „Smalsiųjų klubas“ ir užtvirtink savo žinias antspaudu!

Žaidimo užduotys

Atgal

Piliečių dialogas „Maistas: kaip nešvaistyti šio turto“

Maistas: kaip nešvaistyti šio turto

Skaičiai sukrečia – 88 milijonus tonų gero maisto išmetame Europoje kasmet. Tai sudaro 20 procentų viso Europos Sąjungoje pagaminamo maisto. Toks  švaistymas yra neetiškas, o žala aplinkai – milžiniška.

Bendras Europos Sąjungos tikslas – iki 2030 metų bent pusiau sumažinti išmetamo maisto kiekį. Ką siūlo Europos Komisija? Ką kasdien galime padaryti, kad kiekvienas iš mūsų prisidėtų ir sumažintų švaistymą?

Š. m. gegužės 24 d. 16.00 val. Europos Komisijos stende Nr. 5C05 kviečiame diskutuoti su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu ir Europos maisto švaistymo prevencijos iniciatyvos atstovais.

(Pastaba: renginio metu bus užtikrintas sinchroninis LT<>EN vertimas)

Atgal

„Nuo lauko iki stalo – tvarus maistas sveikam gyvenimo būdui“

„Nuo lauko iki stalo – tvarus maistas sveikam gyvenimo būdui“

 

Dauguma mūsų vartojamų maisto produktų atkeliauja iš ūkių – pienas, duona, medus, mėsa, vaisiai, daržovės ar jūros gėrybės. 22 mln. Europos ūkininkų ir žemės ūkio darbininkų visuomenėje atlieka unikalų vaidmenį – jie 500 mln. Europos Sąjungos piliečių aprūpina sveikais, kokybiškais maisto produktais ir tuo pačiu metu rūpinasi maisto saugumu, gyvūnų gerove, aplinka, klimato kaita ir kaimo vietovių plėtra. Be to, šiuo metu ūkininkavimo ir žemės ūkio produktų sektoriuose yra sukurta 44 mln. darbo vietų. Šie sektoriai sukuria 6 % Europos bendrojo vidaus produkto (BVP). Todėl ūkininkai atlieka labai svarbų ekonominį ir visuomeninį vaidmenį – jie yra šiuolaikiniai verslininkai, naudojantys modernius ūkininkavimo metodus ir įvairinantys savo veiklą.

Dėl šių priežasčių Europos bendroji žemės ūkio politika remia ūkininkus ir padeda jiems vykdyti šias svarbias užduotis.

Europos Sąjunga skatina žemės ūkio ir kaimo vietovių skaitmenines naujoves ir investuoja į modernias technologijas, skirtas kovai su klimato kaita ūkių ir kaimo bendruomenių lygmenyje.

Europos Sąjunga taip pat užtikrina, kad galėtumėme mėgautis visame pasaulyje saugiausiais, tvariai pagamintais maisto produktais.

Sveikas maistas yra sveikos gyvensenos dalis. Kiekviename maisto gamybos grandinės etape – nuo lauko iki stalo – ES saugo mūsų sveikatą šiais būdais:

 • užtikrina, kad maisto produktai ir gyvūnų pašaras būtų saugus ir maistingas;
 • užkerta kelią maisto produktų taršai;
 • užtikrina aukštą gyvūnų sveikatos, gyvūnų gerovės ir augalų apsaugos lygį;
 • skatina maisto saugą visuose gamybos grandinės etapuose;
 • teikia tinkamą ir skaidrią informaciją apie maisto produktų kilmę, sudėtį / žymėjimą ir vartojimą.

ES taip pat investuoja į maisto mokslinius tyrimus ir imasi priemonių maisto atliekų kiekiui mažinti.

Norėdami sužinoti daugiau, aplankykite Europos komisijos stendą (stendo Nr. 5.C05) ir paragaukite kokybiškų ir ekologiškų europietiškų produktų, išbandykite savo jėgas viktorinoje ir apžiūrėkite mūsų interaktyvų maisto grandinės modelį!

Atgal

SU IŠANKSTINIAIS PARODOS „AGROBALT 2018“ BILIETAIS – PIGESNĖS KELIONĖS TRAUKINIAIS IR AUTOBUSAIS

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems išankstinius bilietus į parodą AGROBALT, atvykti į „Litexpo“ gegužės 24–26 d. „Lietuvos geležinkelių“ traukiniais ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus galima net 30 proc. pigiau.

 

Nuolaida galioja visas tris dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

 

Traukinio bilietus galite įsigyti kasose, internetu bei traukinyje:

www.traukiniobilietas.lt/portal laukelyje „Nuolaidų kodas, kortelės/kupono nr.“ suvedus kodą: AGROBALT2018

 

Autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

 

Nuolaidos nesumuojamos.

 

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos AGROBALT bilietą.

Atgal

AgroBalt 2018 renginių programa

„Agrobalt 2018“ lankytojams siūlo plačią pramoginių renginių vaikams ir suaugusiems programą:

 • Pramogų pievoje įsikurs šiaudų labirintas „Rask kelią pas kaliausę“, edukacinės-pažintinės erdvės „Triušiukų slėnis“, „Daržas ant palangės;
 • „Agrobalt“ scenoje visas dienas vyks koncertai;
 • Veislinių gyvulių paviljone kasdien vyks žirgų parodomosios programos, bus pristatomi daugelio Lietuvoje auginamų naminių gyvūnų rūšys; vyks gražiausio veislinio gyvulio rinkimai.
 • Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai – šimto švilpynių orkestras, šimto žingsnių kelionė po Lietuvą, tautinės šimtmečio juostos pynimas, interaktyvi foto sienelė „Aš prieš šimtą metų“.

AgroBalt2018 rengnių programa_event program

Atgal

Lietuvos100mečio pynė

Lietuvos100mečio pynė

100metis – tai Lietuvos valstybės ir ją kuriančios bei tradicijas puoselėjančios visuomenės šventė, todėl

visus parodos dalyvius ir lankytojus kviečiame į šimtmečio juostos pynimą.

Tradicinės juostos pynimas prasidės pirmąją parodos dieną ir tęsis iki parodos pabaigos.

Kiekvienas, nupynęs bent kelis centimetrus juostos, galės įrašyti savo vardą, pavardę į šimtmečio juostos autorių sąrašą.

Lietuvos 100mečio juostos pynimas visas dienas vyks 5 salės fojė.

Atgal

100 švilpynių orkestras

100 švilpynių orkestras

Švilpynė – tradicinis lietuviškas instrumentas, kurį senais laikais naudojo piemenys ganydami gyvulius. Švilpynėmis galima lengvai sugroti paprastą melodiją, todėl įsitraukti ir muzikuoti švilpynėmis kviečiami visi parodos dalyviai ir lankytojai.

Kartu su profesionaliu muzikantu 100 švilpynių orkestras sukvies visus į parodos „Agrobalt 2018“ lauko sceną.

Atgal

Aš prieš 100 metų

Aš prieš 100 metų

Kokios fotografijos buvo daromos prieš 100 metų? Nusikelkite į praeitį ir įsiliekite į senovinę nuotrauką. Visi parodos lankytojai kviečiami nusifotografuoti prie parodos „Agrobalt 2018“ interaktyvios foto sienutės „Aš prieš 100 metų“.

Atgal

Muzika, kuri gimė vakar

Muzika, kuri gimė vakar

 Gegužės 25 dieną 16 val. kviečiame į parodos „Agrobalt 2018“ koncertą „Muzika, kuri gimė vakar“.

Koncerte naujai skambės klasikinės estradinės lietuviškos M.Vaitkevičiaus, L.V.Lopo, M.Noviko, T.Leiburo, B.Gorbulskio, D.Dolskio ir kitų dainos.

Atlikėjai:  G.Nakas (klavišiniai), D.Bielunskis (bosinė gitara), A.Baronas (mušamieji), K.Janutaitė (vokalas) ir L.Pilkauskas (saksofonas, fleita, klarnetas).

Atgal

Interaktyvus žaidimas-labirintas vaikams „Rask kelią pas kaliausę“

Interaktyvus žaidimas-labirintas vaikams „Rask kelią pas kaliausę“

Visas parodos dienas lauko aikštelėje įkurtoje PRAMOGŲ PIEVOJE vaikų lauks linksmoji kaliausė. Pamatyti ją iš arti nebus taip paprasta – visų pirma reikės įveikti šiaudų labirintą. Tegul mažieji leidžiasi į nuotykius!

Atgal

Daržas ant palangės

Daržas ant palangės

Visas parodos dienas lauko aikštelėje įkurtoje PRAMOGŲ PIEVOJE vyks edukacinė programa „Daržas ant palangės“.

Čia vaikai sužinos kaip sėjamos sėklos, kaip prižiūrėti daigus, galės patys pasisodinti išsirinktą daržovę ar prieskoninę žolelę bei parsinešti ją namo.

Atgal

„Triušiukų slėnis“ ir „Triušiai ir triušiukai”

„Triušiukų slėnis“ ir „Triušiai ir triušiukai”

Visas parodos dienas lauko aikštelėje įkurtoje PRAMOGŲ PIEVOJE veiks edukacinė – pažintinė erdvė „Triušiukų slėnis“, kurioje parodos lankytojai galės susipažinti su „Triušiukų slėnis“ ir „Triušiai ir triušiukai” augintiniais. Erdvioje pievoje vaikai galės ne tik pamatyti įvairias triušių veisles, paglostyti ir pamaitinti gyvūnėlius, bet ir sužinos kaip reikia auginti ir prižiūrėti triušiukus.

Atgal

SKONIS.LT rinks geriausius Lietuvos ūkininkų produktus !

22-sios tarptautinės žemės ūkio ir maisto pramonės parodos „AgroBalt 2018” metu veiks 5 etnografinius Lietuvos regionus pristatantis ir įvairius tradicinius, natūralius lietuviškus maisto produktus kviečiantis ragauti ūkininkų turgelis.

Portalas SKONIS.LT organizuoja geriausių Lietuvos ūkininkų maisto produktų rinkimus, kurių dalimi galės tapti kiekvienas „Agrobalt 2018” parodos lankytojas. Visi bus kviečiami degustuoti ūkininkų produkciją ir basluoti už labiausiai patikusius produktus. Daugiausiai balsų surinkusiems ir profesionalų komisijos patvirtintiems produktams bus suteikiamas „SKONIS.LT rekomenduoja” ženklelis.

Maloniai kviečiame ūkininkus registruotis konkursui, rašant julija@skonis.lt .

Atgal

Ūkininkų turgelis

Parodos lauko ekspozicijoje įsikurs skirtingi Lietuvos etnografiniai regionai. Čia bus galima palyginti ir patirti kokiais gardėsiais svečius vaišina suvalkiečiai, dzūkai, aukštaičiai ir žemaičiai, įsigyti tautinio paveldo produktų, išskirtinių, namų ūkiuose pagamintų maisto ir gėrimų produktų.

ŪKININKŲ TURGELIO DALYVIAI

Atgal

Veislinių gyvulių paviljono programa

Parodoje dalyvaus per 20 gyvulių veislininkyste užsiimančių draugijų ir asociacijų. Tai ir pieninių galvijų augintojų asociacijos, mėsinių galvijų augintojų asociacija, net 8 Lietuvos žirgų augintojų asociacijos, taip pat avių, ožkų, triušių ir kitų gyvūnų rūšių. Numatoma pristatyti daugiau nei 30 skirtingų gyvulių veislių rūšių atstovus. Kiekvieną parodos dieną Veislinių gyvulių paviljone vyks veislių pristatymai.

Visas tris parodos dienas bus galimas išvysti kvapą gniaužiantį žirgų šou.

Naujiena veislinių gyvulių paviljone ta, kad šiais metais, gražiausias parodos gyvūnas bus išrinktas parodos dalyvių, kuris paskutiniąją dieną bus apdovanotas parodos AgroBalt 2018 aukso medaliu.

Veislinių gyvulių paviljono programa

Veislinių gyvulių paviliono dalyviai:

1. VALSTYBINĖ GYVULIŲ VEISLININKYSTĖS PRIEŽIŪROS TARNYBA prie ŽŪM
2. UAB GYVULIŲ PRODUKTYVUMO KONTROLĖ
3  ARKLIŲ AUGINTOJŲ ASOCIACIJOS
4  AB KIAULIŲ VEISKININKYSTĖ ir LIETUVOS VEISLINIŲ KIAULIŲ AUGINTOJŲ IR GERINTOJŲ ASOCIACIJA
5. LIETUVOS PIENINIŲ OŽKŲ AUGINTOJŲ ASOCIACIJA
6  LIETUVOS GALVIJŲ VEISĖJŲ ASOCIACIJA
7  LIETUVOS JUODMARGIŲ GALVIJŲ GERINTOJŲ ASOCIACIJA
8  LIETUVOS ŽALŲJŲ GALVIJŲ GERINTOJŲ ASOCIACIJA
9  LIETUVOS MĖSINIŲ GALVIJŲ AUGINTOJŲ IR GERINTOJŲ ASOCIACIJA
10. LIETUVOS AVIŲ AUGINTOJŲ ASOCIACIJA
11. LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLO UNIVERSITETO VETERINARIJOS AKADEMIJA
12. LIETUVOS NYKSTANČIŲ ŪKINIŲ GYVŪNŲ ASOCIACIJA
13. LIETUVOS KAILINIŲ ŽVĖRELIŲ IR TRIUŠIŲ AUGINTOJŲ DRAUGIJA
14. LIETUVOS VEISLINIŲ PAUKŠČIŲ AUGINTOJŲ ASOCIACIJA

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.