AGROBALT 2018

AGROBALT 2018

Parodos data

2018 gegužės 24 - 26 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salė 5, lauko aikštelė. Žiūrėti parodos planą Look

AGROBALT grįžta į Vilnių!

Kas antri metai rengiama žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt“ po aštuonerių metų pertraukos vėl bus rengiama Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Šiemet paroda „AgroBalt“ lankytojams siūlo tai, ką ne kasdien patiria skubantys miesto žmonės. Tai galimybė pabūti su šeima gamtoje, kartu pramogauti, mėgautis skaniais atradimais, pažinti įvairių pasaulio tautų ir Lietuvos etnografinių regionų virtuvę, iš arti pamatyti ir sužinoti kokie gyvuliai auginami Lietuvos ūkiuose, kaip atrodo lietuviškas žirgas, skalikas, karvė, ožka, ar kitas naminis gyvūnas, kaip ant mūsų stalo atkeliauja pienas ir kiti maisto produktai, kokie lietuviški produktai 2018 metais pelnė išskirtinį „Agrobalt“ parodos oskarą – šimtmečio produkto aukso medalį.

Daugiau nei 200 dalyvių iš Lietuvos, Belgijos, Indijos, Ispanijos, Italijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Rumunijos savo stenduose lankytojams pristatys karščiausias, dar neragautas ir nematytas naujienas, tarp kurių – saldainiai ir desertai, pieno produktai, žuvis ir jūros gėrybės, mėsos gaminiai, prieskoniai, padažai, gėrimai, daržovės, arbata ir daugybė kitų maisto ir gėrimų produktų, kuriuos bus galima ragauti, degustuoti ir įsigyti visas tris parodos „Agrobalt 2018“ dienas. Visą dalyvių sąrašą rasite čia.

Parodos lauko ekspozicijoje įsikurs skirtingi Lietuvos etnografiniai regionai. Čia bus galima palyginti ir patirti kokiais gardėsiais svečius vaišina suvalkiečiai, dzūkai, aukštaičiai ir žemaičiai, įsigyti tautinio paveldo produktų, išskirtinių, namų ūkiuose pagamintų maisto ir gėrimų produktų.

Be viso to, „AgroBalt 2018“ lankytojams siūlo plačią pramoginių renginių vaikams ir suaugusiems programą:

    • Pramogų pievoje įsikurs šiaudų labirintas „Rask kelią pas kaliausę“, edukacinės-pažintinės erdvės „Triušiukų slėnis“, „Daržas ant palangės;
    • „AgroBalt“ scenoje visas dienas vyks koncertai;
    • Veislinių gyvulių paviljone kasdien vyks žirgų parodomosios programos, bus pristatomi daugelio Lietuvoje auginamų naminių gyvūnų rūšys; vyks gražiausio veislinio gyvulio rinkimai.
    • Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai – šimto švilpynių orkestras, šimto žingsnių kelionė po Lietuvą, tautinės šimtmečio juostos pynimas, interaktyvi foto sienelė „Aš prieš šimtą metų“.

Parodos renginiai

Atsisiųsti PDF parodos programą Download
Gegužės 24 d.
10:00 - 10:30
Parodos AGROBALT 2018 oficialus atidarymas
Vieta: Konferencijų salė 5.1
Gegužės 24 d.
10:00 - 18:00
Alėja, vedanti į parodą 100 žingsnių per Lietuvą
Vieta: 5 salės fojė – 5 salė
Gegužės 24 d.
10:30 - 18:00
Tradicinės juostos pynimas, įtraukiantis visus parodos dalyvius ir svečius Lietuvos100mečio pynė
Vieta: 5 salės fojė
Gegužės 24 d.
10:30 - 18:00
Foto sienelė lankytojams Aš prieš 100 metų
Vieta: 5 salės fojė
Gegužės 24 d.
11:00 - 13:00
Totoriško plovo ir šurpos (sriubos) virimas
Vieta: Kaimo kieme po ąžuolu
Gegužės 24 d.
11:00 - 13:00
Edukacinė programa TRADICINIAI AMATAI – ODININKYSTĖ
Vieta: Kaimo kieme po ąžuolu
Gegužės 24 d.
12:00
Daliojo jojimo parodomoji programa
Vieta: Veislinių gyvulių paviljonas
Gegužės 24 d.
12:00 - 18:00
Vaikų zona: Edukacinė-pažintinė erdvė Triušiukų slėnis Pamatyk, paglostyk, pamaitink. Sužinok kaip auginti
Vieta: PRAMOGŲ PIEVA, lauko aikštelė

Naujienos

Organizatoriai