#SWITCH!
  • 2018 rugsėjo 20 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius..

#Switch! 2018 (Profesionalų programa)

#Switch! – ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Renginyje įkvepiančia patirtimi dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai. #Switch! pagrindinis tikslas – pasiekti, kad į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos, padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti pasaulyje.

Kam skirta?

Profesionalų programa skirta verslo ir politikos atstovams, vizionieriams ir visuomenės lyderiams, technologijų ekspertams, viešojo sektoriaus atstovams, neabejingiems technologijų pažangai ir:

● norintiems išgirsti naujausias pasaulio technologijų ir inovacijų tendencijas,

● užmegzti ryšius su vietos ar užsienio investuotojais,

● išplėsti profesionalų kontaktų tinklą,

● gyvai susitikti ir savo nuomonę apie technologijų proveržį išsakyti aukšto lygio užsienio ir Lietuvos verslo gigantams, perspektyviausiems blockchain industrijos ir politikos atstovams iš Europos Sąjungos institucijų, įvairių kontinentų vyriausybių,

● išgirsti praktinius patarimus, argumentus už ir prieš populiarėjančių technologijų diegimui versle ar viešajame sektoriuje.

 

Kas? 2018 m. profesionalų programoje jūsų laukia pranešimai ir diskusijos šiomis temomis:

● Blockchain technologijos praktinis pritaikymas logistikos sektoriuje. Kaip blockchain technologija gali padėti padidinti sektoriaus efektyvumą ir skaidrumą? Kokią papildomą naudą technologija suteiks pramonės paslaugų ir prekių sektoriui? Praktiniais pavyzdžiais dalinsis šią technologiją logistikos sektoriuje jau taikančios įmonės.

● Kriptovaliutos ir sėkmingiausi pasaulio ICO. Startuoliai iš ICO projektų 2017 metais pritraukė 4,2 bilijoną JAV dolerių. Vieni sėkmingai vysto produktus ar paslaugas, tačiau vis daugėja sukčiavimo atvejų. Kaip galėtume atskirti, kurie startuoliai yra patikimi ir ketina vykdyti savo verslo planą bei kurti pridėtine vertę, o kurie galimai prastos reputacijos, su rizika dingti? Ar reikia reguliavimo institucijų aktyvaus kišimosi į startuolių veiklą? Kaip nesuklysti norint investuoti? Kaip jau produktus vystantys projektai užsitarnauja investuotojų pasitikėjimą.

● Finansinių technologijų (fintech) ateitis ir Lietuvos perspektyvos šioje srityje. Finansinių paslaugų skaitmenizavimas sparčiai auga. Technologijų galimybės tobulėja kasdien. Kaip naujausios technologijos, tokios, kaip dirbtinis intelektas ar blockchain keičia fintech sektoriaus veidą? Ar tradiciniai bankai spėja su šiuo progresu? Kokių naujų paslaugų gali tikėtis verslas? Kaip šias paslaugas verslas gali integruoti klientų pasitenkinimui didinti?

● Kibernetinis saugumas. Vieninga skaitmeninė rinka suteikia daug galimybių, tačiau neapsieinama ir be iššūkių. Praėjusiais metais įmones kasdien patirdavo bent 4000 išpirkos reikalaujančių kenkėjiškų programų (angl. ransomware) atakų. 2017 m. Europos Komisija išleido kibernetinio saugumo paketą, kurio esmė – stiprinti kibernetinį atsparumą. Ar jis padės Europai išspręsti kibernetinių atakų problemas? Ar naujausios technologijos, tokios kaip AI ir blockchain yra geros priemonės efektyviam atsakui prieš kibernetines grėsmes? Kokie pažangiausi technologiniai sprendimai galėtų padėti verslui ar vyriausybėms stiprinant kibernetini atsparumą?

● Dirbtinis intelektas, IoT. Nors daug diskutuojame, kiek gero ar blogo DI atneš į mūsų gyvenimą, visgi jis nėra įmanomas be didžiųjų duomenų (angl. big data). Kokios yra pagrindinės kliūtys DI naudoti big data? Kaip kitos, DI diegime stipriai pažengusios vyriausybes viešajame sektoriuje jį plėtoja. Ar kaip jį taiko versle?

● Internetinės platformos. Internetinės platformos šiandien yra stiprūs inovacijos varikliai ir užima svarbią rolę Europos skaitmeninės ekonomikos klestėjime. Jos didina pasirinkimą vartotojams, gerina efektyvumą ir pramonės konkurencingumą. Šiandien šioms platformoms ES dar nėra sukurtos aiškios teisinės bazės. Ar jos reikia? Diskusijoje praktiniais platformų veikimo pavyzdžiais dalinsis didžiosios platformas valdančios bendrovės, startuoliai, reguliuotojai.

Pranešėjai ir dalyviai

● Europos Komisijos, Europos Parlamento, įvairių Europos ir pasaulio Vyriausybių atstovai, didžiausių pasaulio kompanijų atstovai, sėkmingiausi startuoliai, ir technologijų bei verslo ekspertai.

● Į 2015-2017 m. vyskusius #Switch! renginius atvyko šie aukšto lygio pranešėjai: Europos Komisijos viceprezidentas Andrus Ansip, Eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, europarlamentarė Eva Kaili, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Švedijos, kitų šalių Vyriausybių atstovai, Centrinių bankų atstovai. Taip pat globalių pasaulio kompanijų kaip Facebook, Nasdaq, Google, Amazon, King, NEM, Mastercard, Dash, Allegro, Uber ir daugelio kitų atstovai.

Profesionalų programa – tik viena didžiausio Baltijos šalyse modernių technologijų ir verslumo renginio dalis. Kitos renginio dalys – jaunimo, švietimo programos, technologijų zona, mokslo mugė, hakatonas. Į jas įėjimas visiems atviras ir nemokamas.

Daugiau informacijos: www.switchit.lt

Bilietų tipai profesionalų programai ir VIP vakarėliui:

Ankstyvieji“ – liepos 25 d. – rugsėjo 9d.

● Įėjimas į Profesionalų programą – 35 EUR
● Įėjimas į Profesionalų programą + VIP vakarėlis – 100 EUR

Vėlyvi“ – 2018 rugsėjo 10 d. –  rugsėjo 20 d.

● Įėjimas į Profesionalų programą – 45 EUR
● Įėjimas į Profesionalų programą + VIP vakarėlis – 110 EUR

Kontaktai Tel. +370 61141356, el. paštas: info@switchit.lt

Plačiau apie kitas renginio programos dalis

Jaunimo programa Esi aktyvus ir domiesi naujovėmis? #SWITCH! jaunimo programa – atvira ir nemokama. Renginyje tave pasitiks įkvepiančios istorijos, padrąsinimas sieti savo ateitį su skaitmeniniu pasauliu, išgirsi stulbinančių sėkmės istorijų, o gal ir apsispręsi, ką norėsi mokytis toliau baigęs mokyklą.

Technologijų erdvė Tradicinė #SWITCH! technologijų mugė, kurioje dalyviai praktiškai išbando technologijas bei inovacijas. Šiais metais bus galimybė išmokti skraidinti droną, išbandyti parasparnio simuliatorių, technologijų pabėgimo kambarį, 3D spausdintuvą, sudalyvauti robotų kovose.

Mokslo mugė #SWITCH! Mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatys su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas. Šia muge norime atkreipti moksleivių dėmesį į darbo rinkoje itin paklausias technologijų specialybes ir išsklaidyti stereotipus, kad šio tipo profesija yra skirta tik siauram ratui jaunuolių.

Švietimo programa Mokytojai, švietimo atstovai kviečiami dalyvauti specialiai jiems rengiamoje atskiroje renginio dalyje – #SWITCH! Švietimas. Švietimo srityje dirbantys profesionalai, svečiai iš užsienio pasidalins patirtimi, skaitys pranešimus apie technologijų taikymą švietime, nubrėš išmanios mokyklos viziją. Pranešimų kryptys: technologijų taikymas švietime, išmani mokykla ir išmanus mokytojas.

Hakatonas

Hakatone jaunuoliai ir profesionalai – programuotojai, dizaineriai, produktų bei verslo vystytojai, e.verslo entuziastai – dalinasi savo idėjomis, buriasi į komandas ir 2 dienas kuria naujus e.verslus. Hakatonas bus vienintelė #SWITCH! renginio dalis, prasidėsianti rugsėjo 19 d. Renginio metu susibūrusių komandų ir vietoje sukurtų projektų vertinimas vyks rugsėjo 20 d. Šių metų hakatono temą paskelbsime artimiausiu metu.

Daugiau informacijos: www.switchit.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.