TRYS TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

TRYS TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

  • 2020 kovo 6–8 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5..

Kovo 6-8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos.

Parodas organizuos didžiausia šunų mylėtojų asociacija, Tarptautinės kinologų federacijos narė – Lietuvos kinologų draugija.

Planuojama, kad parodose dalyvaus apie 1600 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. Šunis vertins tarptautiniai teisėjai iš Liuksemburgo, Airijos, Suomijos, Turkijos, Serbijos, Rusijos ir kt. šalių.

Šeštadienį ir sekmadienį taip pat vyks tarptautinė kačių paroda (3-ioji salė, balkonas), ją organizuos kačių mylėtojų klubas „Alpha Catum“.

Visas parodų dienas veiks didelė zoologijos prekių mugė.

Jaunieji parodos lankytojai ir šeimos LKD Mokymo centro stende 3-ioje salėje galės dalyvauti pramoginėje švietėjiškoje programoje – vyks edukaciniai užsiėmimai, veiks kūrybinės dirbtuvės. Sekmadienį parodos žiūrovai galės stebėti šokių su šunimis varžybas.

Lankytojai laukiami nuo 10.00 iki 18.00 val. Gražiausio šuns rinkimai prasidės 15.00 val.

Į parodą galima atvykti tik su skiepytais, integriniu grandynu („mikročipas“) paženklintais šunimis.

Bilietai bus parduodami parodos dieną Litexpo kasose. Bilietų kainos: suaugusiems 7 EUR, vaikams 3 EUR. Ikimokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.