TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

  • 2022 gruodžio 16-18 d.
  • Darbo laikas

    10:00-18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Gruodžio 16 – 18 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks tradicinės tarptautinės šunų parodos „Sostinės taurė”, „Vilniaus žiema”, „Kalėdų taurė”. Šių parodų organizatorė – didžiausia Lietuvos šunų mylėtojų asociacija, Tarptautinės kinologų federacijos narė – Lietuvos kinologų draugija šiemet švenčia savo veiklos 30-metį.

Parodose dalyvaus daugiau kaip 1200 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, šunis vertins tarptautiniai teisėjai iš Suomijos, Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Olandijos, Lenkijos, Serbijos, Rumunijos.

Parodų lankytojai laukiami nuo 10.00 iki 18.00 val., konkursai ir gražiausio šuns rinkimai prasidės apie 15.00 val.

Vyks Kalėdinė zoologijos prekių mugė – lankytojai galės įsigyti įvairiausių dovanų savo augintiniams, pasikonsultuoti gyvūnų priežiūros klausimais.

 

Kokias šunų veisles, kokiame ringe, kada ir kokie teisėjai vertins, sužinoti bus galima čia: https://kinologija.lt/parodos–renginiai/parodos/

Parodų dalyvių elektroninis katalogas skelbiamas parodos rytą čia: https://kinologija.lt/parodos–renginiai/parodos/

 

Bilietai parduodami parodos vietoje, suaugusiems 10 eurų, mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunuoliams 5 eurai.  Ikimokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.