Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ADVENTUR 2023
 • 2023 sausio 27-29 d.
 • Darbo laikas

  Sausio 27 d. 11:00-19:00

  Sausio 28 d. 11:00-19:00

  Sausio 29 d. 11:00-16:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

10-oji jubiliejinė tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023!

ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Čia „po vienu stogu“ rasite visus sėkmingo turizmo verslo elementus: gausius atostogoms ir poilsiui neabejingų lankytojų srautus, galimybes užmegzti verslo kontaktus, susirasti verslo partnerių. 2023 metų tema – švęskime kelionę, tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, nebeatidėliojant jų ateičiai. Kviečiame dalintis kelionių patirtimis, žinia apie naujus keliavimo būdus ir formas. Leisimės į tris dienas truksiančią kelionę aplink iškiliausias Lietuvos bei pasaulio vietoves.

Parodos temos:

PAŽINK LIETUVĄ

 • Miestų turizmas;
 • Kaimo turizmas;
 • SPA, sveikatingumo ir medicininis turizmas;
 • Apgyvendinimo paslaugos;
 • Autentiška Lietuva.

POILSIAUK AKTYVIAI

 • Pramogų parkai ir laisvalaikio centrai;
 • Vandens, ekstremalaus sporto, medžioklės, žūklės inventorius;
 • Laisvalaikio transporto priemonės.

ATRASK PASAULĮ

 • Poilsinės, pažintinės kelionės į užsienio šalis;
 • Individualus turizmas;
 •  Skrydžių bendrovės.

 

Kontaktai:

adventur@litexpo.lt

PARTNERIAI

DRAUGAI:

INFORMACINIS PARTNERIS

Kviečiame keliauti į Kauno rajono kurortinę teritoriją!
Kazlų Rūdos savivaldybė atvykusius kviečia keliauti lėtai
Plungė turtinga gamtiniais ir kultūriniais lobiais
Geležinkelių sostinė – Radviliškis
Atgal

Kviečiame keliauti į Kauno rajono kurortinę teritoriją!

Kurortinę teritoriją Kauno rajone sudarantys trys Nemuno skalaujami miesteliai – Kulautuva, dalis Zapyškio ir Kačerginė – dar tarpukario Lietuvoje garsėjo tyru gamtos grožiu ir sveikatos šaltinių galiomis. Šiandien tai – išskirtinė ramybės, tylos ir jaukumo oazė, kviečianti pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsikvėpti. Kurortinėje teritorijoje ir apylinkėse įrengta puiki infrastruktūra turistams  –  pažintiniai pėsčiųjų keliai, prieplaukos pramoginiams laivams, abiejose Nemuno pusėse driekiasi dviračių takas – mažasis Pakaunės turizmo žiedas.

Nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio veikia keltas „Nevėžis“ suteikiantis galimybę pėstiesiems ir dviratininkams persikelti iš Zapyškio į Kulautuvą ir atgal. Laivybos sezono metu veiklą vykdo laivas „Zapyškis“ suteikiantis galimybę pažinti Kauno rajono kurortinę teritoriją plaukiant Nemunu. Organizuojami 45 min. trukmės apžvalginiai turai, išvykos su gidais į Kačerginę, Kulautuvą. Išvykimo vieta – Zapyškio prieplauka.

Kačerginę puošia Šv. Onos koplyčia, liepų parkas, restauruotos generolo P. Vaičiuškos ir inžinieriaus V. Rėklaičio vilos, rekonstruota Šaltinio aikštė. Miestelyje veikia viešbutis ir trys kavinės, galima užsisakyti teatralizuotą ekskursiją su gidu.

Zapyškis žavi viena seniausių mūrinių bažnyčių Lietuvoje – Senąja Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia bei vieno žymiausio Lietuvos fotografo Antano Sutkaus galerija, įkurta po atviru dangumi. Zapyškyje kasmet vyksta Respublikinis Aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“, kai šimtai aitvarų vienu metu pakyla į dangų nuspalvindami jį įvairiomis spalvomis. Šalia Senosios Zapyškio bažnyčios įsikūręs restoranas „Scena“ gurmanams siūlo paragauti išskirtinių patiekalų. Zapyškyje ir jo apylinkėse rasite jaukių kaimo turizmo sodybų bei stovykloms pritaikyta poilsiavietę.

Kulautuva  –  turtinga sveikatingumo takais, dievų ir deivių slėniu, moderniu vandenlenčių parku, įspūdinga mineralinio vandens biuvete, naujai pastatyta Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčia bei garsiąją Akacijų alėja. Čia kasmet vyksta bardų festivalis „Akacijų alėja“ kasmet sutraukiantis tūkstančius žiūrovų. Kulautuva pasiruošusi apnakvindinti turistus jaukiuose apartamentuose ir kaimo turizmo sodybose.

Atgal

Kazlų Rūdos savivaldybė atvykusius kviečia keliauti lėtai

Dar nepažinta ir neatrasta paslaptingoji, miškų apsuptyje įsikūrusi Kazlų Rūdos savivaldybė atvykusius kviečia keliauti lėtai. Savivaldybės svečių laukia nauja Kazlų Rūdos krašto muziejinė ekspozicija, miško muziejus, įvairūs šeimų ūkiai, unikalios sodybos, šiaudinių namų sostinė ir, žinoma, mūsų didžiausias turtas – gamta: pažintinis miško takas, Novaraisčio ornitologinis draustinis, Raudonplynio kraštovaizdžio draustinis su Gairiakalniu, virvių trasos ir vandenlenčių parkas. Keliautojai patogiai pasiekti mus gali ne tik automobiliu, bet ir traukiniu (pas mus vyksta tiesioginiai traukiniai iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės). Dideli mažos savivaldybės turtai kviečia atrasti čia kuriančius žmonės, sudalyvauti jų edukacijose bei apsilankyti festivaliuose: kartu virkime kirvio koto košę bei ragaukime kropelius Miško festivalio metu, sukimės ir linguokime Sūduvos krašto Jauniaus Vyliaus folkloro festivalyje, sutikime Jonines Antanavo dvaro parke ir smagiai laiką praleiskime kasmetinėje Kazlų Rūdos miesto šventėje.

Atgal

Plungė turtinga gamtiniais ir kultūriniais lobiais

Plungės rajonas turtingas gamtiniais ir kultūriniais lobiais: nuo poniškų tradicijų Oginskių rūmuose iki pažintinių takų gausos, storiausio Lietuvoje Raganos uosio,  šaltojo karo ekspozicijos, didžiausio Platelių ežero Žemaitijoje ir t.t.

2022 metais miesto lankytojams bei vietos gyventojams atidaryta „Plungės jūros“ pakrantė su pažintiniais takais  bei nuostabiomis apžvalgos aikštelėmis, iš kurių atsiveria nepakartojami vaizdai.

O kur dar  sakralinis paveldas! Tik Plungės rajone, galima rasti du kryžiaus kelius: didįjį – Žemaičių Kalvarijos bei mažąjį – Beržoro kryžiaus kelią, apsilankyti vienoje iš seniausių medinių  Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčių Lietuvoje.

Daug ir puikių naujienų sužinosite apsilankę Plungės stende Adventur2023 parodos metu!

Atgal

Geležinkelių sostinė – Radviliškis

Radviliškis – miestas įsikūręs vidurio Lietuvos šiaurinėje dalyje, pelkėtoje lygumoje. Geležinkelių sostine vadinamas, kadangi Radviliškio geležinkelio mazgas yra vienas didžiausių ir seniausių visoje Lietuvoje. Radviliškio kraštas turtingas išskirtinės architektūros dvarų su įspūdingais parkais, juose stūksančiomis  istorinių asmenybių skulptūromis, atgaiva ir slėpiningumu alsuojančiomis medžių alėjomis ir net daugiau kaip 400 tulpių rūšių auginamais laukais. Radviliškio rajone visus metus vyksta daug gražių švenčių, renginių ir edukacijų. Kviečiame mus aplankyti!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.