Prisijungti

Registruotis

Login

Register

TASTE VILNIUS 2022
 • 2022 lapkričio 3-5 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Mieli dalyviai, partneriai, lankytojai,

  Pranešame, kad šiais metais planuota paroda TASTE VILNIUS 2021 kartu su „Baltijos Gastronomijos Forumas 2021“ perkeliami į 2022 m. lapkričio 3-5 d.d.

  Tikėjome ir dėjome visas pastangas pritraukti kuo daugiau parodos dalyvių, sukurti patrauklų ir aktualų parodos turinį bei suorganizuoti įdomių ir įspūdingų pranešimų renginį.

  Bet dėl besitęsiančios pandeminės situacijos pasaulyje ir dėl renginių ribojimo taisyklių neapibrėžtumo, nuspręsta parodą su forumu perkelti į kitus metus.

  Tikime, kad kitais metais galėsime susitikti ir pasidalinti patirtimi, pristatyti naujienas ir sužinoti aktualijas GYVAI.

  Parodos organizatorius

   

  Informacinis partneris

   

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.