STUDIJOS 2020

STUDIJOS 2020

 • 2020 vasario 6–7 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, parodų salės 1, 2, 3, 4, 5.
 • 12 560
 • 30 200
 • 175

Nuoširdžiai dėkojame Jums, mieli dalyviai, už dalyvavimą vasario 6-7 dienomis parodoje STUDIJOS 2020. Džiaugiamės, jog šiais metais parodoje netrūko moksleivių ir mokytojų džiugaus šurmulio, įdomių, naudingų ir informatyvių renginių, praktinių užsiėmimų ir pramogų! Sakome Jums AČIŪ už tai, kad esate kartu!

 Parodos STUDIJOS 2020 organizatorių komanda

PARODOS ĮSPŪDŽIAI ČIA!

 

Renginių programą rasite ČIA

Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Atsakymų į klausimus ieškok 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020.

STUDIJOS 2020 – didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodoje po vienu stogu pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės:

 1. Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos;
 2. Profesinės mokyklos;
 3. Švietimo ir ekspertinės organizacijos;
 4. Užsienio universitetai;
 5. Verslo įmonės, neformalus ugdymas, karjeros konsultacijos;
 6. Kalbų kursai;
 7. Tarptautiniai egzaminai bei kitos alternatyvos, kaip kelionės, savanorystė, „gap year“.

INTERNETAS STUDIJŲ PROGRAMOS NEIŠRINKS

Aktualios informacijos ieškok per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitose, neformaliuose susitikimuose su mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais. Ateik, domėkis, klausk, bendrauk, lygink, daryk išvadas, pasirink ir sužinok!

PARODOS TEMATINĖS SALĖS

Paroda STUDIJOS kasmet atsinaujina, pasipildo aktualiomis temomis ir jų ekspozicijomis, naujais renginiais, kurie vyksta visose LITEXPO konferencijų salėse ir papildomose renginių erdvėse: UNIKALUSIS AŠ, konsultacijų zonoje PAŽINK SAVE, STEAM ERDVĖJE, Mokytojų kambaryje, Mokymosi visą gyvenimą renginių erdvėje ir kita.

STUDIJOS 2020 užims keturias parodų sales:

5 SALĖ – aukštasis universitetinis ir koleginis mokslas Lietuvoje, švietimo organizacijos, STEAM erdvė, karjeros konsultacijų erdvė PAŽINK SAVE.
4 SALĖ – karjeros planavimo mugė RENKUOSI PROFESIJĄ: aktualiausių rinkoje profesijų pristatymas, profesinis mokymas, valstybės tarnybų ir Lietuvos kariuomenės prisistatymai, profesinio meistriškumo konkursai.
3 SALĖ – tarptautinės studijų programos, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, verslo pasiūlymai praktikai ir papildomam darbui laisvu nuo studijų metu. Nauja – „gap year“ pasiūlymai.
NAUJA. 1 SALĖ – Mokymasis visą gyvenimą

Susitinkame jau vasario 6-7 dienomis!

Parodoje „Studijos 2020“ – moksleiviškų verslų mugė
LINPRA Techninės kūrybos konkursas moksleiviams
VDA parodoje pristatys 4D video instaliaciją, skaitmeninį lipdymą ir 3D spausdinimą
Sužinok, kaip tapti pilotu (-e)!
Jei dar neapsisprendei kur studijuoti – neleisk laiko veltui, atlik savo noru pareigą Tėvynei!
KTK Racing Division vėl atvyksta į STUDIJOS 2020!
STEAM erdvėje susitikite su KTU
STEAM erdvėje susitikite su VGTU „LinkMenų fabriku“
Susitikite su Danske Bank Mokymosi visą gyvenimą salėje
LITEXPO STUDIJOS 2020 sudrebins KALBA ir University of Worcester organizuojamas „3×3 krepšinio turnyras“!
Užimtumo tarnyba parodoje STUDIJOS 2020
Visus STUDIJOS 2020 dalyvius KALBA kviečia į NEMOKAMAS karjeros modeliavimo dirbtuves!
Studijų ir Karjeros partneris KALBA pristato renginių ir workshop‘ų erdvę UNIKALUSIS AŠ!
Grupinių bilietų prekyba prasideda nuo sausio 6 d.
Lietuvos karjeros specialistų asociacijos profesionalai padės surasti atsakymą į klausimą – kaip pasirinkti teisingai?
Parodoje STUDIJOS 2020 susitikite su Lietuvos moksleivių sąjunga
Atgal

Parodoje „Studijos 2020“ – moksleiviškų verslų mugė

„Lietuvos Junior Achievement“ informacija

Ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ parodoje „Studijos 2020“ kviečia moksleivius ir mokytojus apsilankyti Sostinės jaunųjų bendrovių eXpo – dar mokykloje verslus kuriančių moksleivių mugėje.

Renginyje varžysis ir savo kurtus produktus parduos bei vystomas paslaugas pristatys net 52 geriausias ir įdomiausias verslo idėjas plėtojančios Vilniaus miesto ir rajono bei kitų Lietuvos miestų ir regionų jaunosios bendrovės. Mugėje jus pasitiks ir dar mokyklos suole sukaupta patirtimi dalinsis daugiau nei 200 inovatyvius technologinius sprendimus siūlančių, įvairias socialines bei bendraamžių problemas sprendžiančių, aplinkosaugą skatinančių ir tvarumą akcentuojančių jaunųjų antreprenerių. Renginyje taip pat galėsite apsilankyti mokykloje verslo imtis bei savo tikslų siekti paskatinsiančiose diskusijose, kuriose Lietuvoje puikiai žinomi žmonės dalinsis savo mintimis, kaip vertingai mokykloje praleistas laikas gali akseleruoti karjerai realiame pasaulyje.

 

PROGRAMA:

VASARIO 6 D., KETVIRTADIENIS

10:30 – 14:00 val. Sostinės jaunųjų bendrovių eXpo 2020

VIETA: 2 parodų salė

 

12:50 – 13:35 val. diskusija: Ar apsimoka mokykloje „žaisti“ verslą?

Čia ne Niujorkas ir ne jo „Wall Street’o“ vilkai. Čia ir ne Silicio slėnis, ir ne tūkstančius startuolių užauginęs ir dar tiek pat inovacijų į pasaulį paleidęs amerikietiškas garažas. Čia – lietuviška mokykla. Joje kuriami verslai – tai pasibandymas, žaidimas, sako skeptikai.

Palaukit, skaičiai kalba ką kitą. Vien tik nuo šių mokslo metų pradžios daugiau nei 200 mokykloje moksleivių vystomų verslų išplatino per 10 000 akcijų ir pritraukė net 25 000 eurų investicijų. Praktinis verslumo ugdymas pamatuojamai atsiperka valstybei ir tai nebe nuomonė, o faktas, tad kodėl kiekvienas vyresniųjų klasių mokinys vis dar neturi galimybės mokykloje įkurti savo verslo?

Diskusijos dalyviai:

Kristijonas Bartosevičius – aktorius, kultūros antrepreneris, vadybininkas, ekonomikos mokytojas ir „Lietuvos Junior Achievement“ tinklo narys;

Domantas Kancleris – verslininkas, kūrybos namų „SCUARE” bendraįkūrėjas, prodiuseris ir dronų operatorius;

Rokas Galvonas – Lietuvoje jauniausias virtuvės šefas ir „Roko virtuvė” įkūrėjas.

Diskusiją moderuos „Lietuvos Junior Achievement“ alumni Gerda Prakopimaitė.

VIETA: 5.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos

 

VASARIO 7 D., PENKTADIENIS

13:45 – 14:30 val. pokalbis: Patarimai mano jaunesniajam, dar mokykloje besimokančiajam Aš

Ką šiandieną sutikęs save mokykloje sau pasakytų ir kokį patarimą duotų dabar visų garbinamas socialinių tinklų dievukas? Ar savo vertę konkrečioje srityje įrodęs jaunas profesionalas? O ką sau pasakytų savo bendrovę vystantis verslininkas? Tai nuoširdus Lietuvoje puikiai žinomų žmonių, verslininkų, visuomenininkų, savo sričių profesionalų pokalbis su savimi ir su jumis – moksleiviais. Patarimai apie tai, kaip vertingai mokykloje praleistas laikas gali akseleruoti karjerai realiame pasaulyje. Apie tai – kaip dar mokykloje pradėti siekti savo tikslų.

Diskusijos dalyviai:

Benediktas Gylys – verslininkas, knygos „Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu“ autorius, Benedikto Gylio paramos fondo įkūrėjas;

Lukas Keraitis – freelanceris, radijo ir TV laidų bei podkastų vedėjas ir grupės „Abudu“ bosistas.

Diskusiją moderuos žinių ir TV laidų vedėja, žurnalistė Ugnė Siparė.

VIETA: 5.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos

 

Daugiau informacijos apie „Lietuvos Junior Achievement“ renginius parodoje „Studijos 2020“ galite rasti ČIA.

 

Sudominome? Esi 9-12 klasių moksleivis? Pradėk savo verslą dabar. Programa „AcceleratorX“ supažindins ir išmokys tave, kaip tai padaryti. Nuo verslo plano kūrimo iki paslaugos ar produkto pristatymo ir pardavimo. Reali įmonė, realus pasaulis, realūs pinigai. Daugiau apie programą: http://lja.lt/ja-acceleratorx/

Atgal

LINPRA Techninės kūrybos konkursas moksleiviams

Inžinerinės pramonės sektorius yra vienas perspektyviausių moderniame šiandienos pasaulyje. Tik inžinerijos dėka kuriamos šiuolaikinės technologijos, be jos neįmanomas medicinos, automobilių, aviacijos, laivybos, telekomunikacijų, informacinių technologijų, interjero, net grožio industrijos ar maisto gamybos ir daugelio kitų sričių gyvavimas.

 

Visam tam kurti reikalingi kūrybiški ir STEAM srityje besimokantys jauni žmonės. Inžinerijos pagrindus galima įgyti jau mokykloje, į juos gilintis naudinga ir be galo įdomu! Robotika, trimatis projektavimas, trimatis spausdinimas ir suvirinimas – tai keletas sričių, be kurių neįsivaizduojama šiandienos inžinerinė pramonė.

 

LINPRA – šio sektoriaus įmones vienijanti asociacija – kviečia 10–12 kl. moksleivius sudalyvauti Techninės kūrybos konkurse ir išbandyti savo jėgas vienoje iš 4 (arba visose) inžinerinėse „stotelėse“. Jose bus galima pasitikrinti savo technologinius hobius ir talentus – galbūt tai geriausias pasirinkimas, ateities studijų ir mokymosi kryptis!

 

 • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos stotelė – Robotikos užduotis
 • InRe stotelė – SolidWorks brėžinys (reikalingi SoldiWorks programos pagrindai ar pažangesnis lygis)
 • Alytaus profesinio rengimo centras – 3D spausdinimo užduotis (reikalingi minimalūs braižymo programos pagrindai)
 • Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras – suvirinimo užduotis

 

Kiekvienoje užduotyje laimės vienas moksleivis, atlikęs ją tiksliausiai, kokybiškiausiai, išmaniausiu būdu! Prizas 4 laimėjusiems moksleiviams – kelialapiai į Pasaulinę pramonės technologijų, inovacijų ir automatizacijos parodą Hannover Messe, kuri vyks 2020 m. balandžio 20–24 d. Hanoveryje, Vokietijoje. Šį prizą įsteigė LINPRA nariai – UAB „Technogaja“!

 

Plačiau – LINPRA svetainėje.

 

Konkurso organizatorius:

Linpra

 

 

 

Prizą įsteigė:

CHN_1

 

 

 

 

Konkurso partneriai:

VTDK  APRC VJ  INRE  LITEXPO

Atgal

VDA parodoje pristatys 4D video instaliaciją, skaitmeninį lipdymą ir 3D spausdinimą

VDA bakalauro studijų programos  „4D meno objektai“ atstovai parodys keturių dimensijų video instaliaciją. Įžengęs į interaktyvaus ekrano zoną lankytojas matys save skirtingame laike vienu metu. Bus demonstruojamas skaitmeninis lipdymas zbrush programa. Vienas iš modelių bus spausdinamas 3D spausdintuvu.

Atgal

Sužinok, kaip tapti pilotu (-e)!

Sužinok, kaip tapti pilotu (-e)!

Svajoji apie ateitį ir svarstai savo galimybes vieną dieną sėdėti piloto kėdėje? Susitikime parodoje „Studijos 2020” vasario 6 – 7 d. ir sužinok, kaip tapti pilotu iš pirmų lūpų! Mūsų stendo ieškok 5 salėje, stendo pavadinimas: AVIACIJOS AKADEMIJA „BAA TRAINING” (stendo numeris: 5.D21).

 • Savo ilgamete patirtimi oro linijose pasidalins orlaivio kapitonas Vytautas!
 • Kodėl pasirinko piloto profesiją ir kaip sekasi mokytis papasakos būsimieji pilotai – TAPK PILOTU studentai!
 • Sužinosi ne tik apie studijų programą ar atranką į ją, bet ir apie TAPK PILOTU projekto finansinį sprendimą, padedantį išspręsti studijoms reikalingų lėšų trūkumo klausimą.
 • Parodos metu vyks loterija su galimybe LAIMĖTI skrydį realaus skrydžio treniruokliu ir kitos staigmenos!
Atgal

Jei dar neapsisprendei kur studijuoti – neleisk laiko veltui, atlik savo noru pareigą Tėvynei!

Lietuvos kariuomenė jau daugiau nei 10 metų kiekvieną vasarį aplanko parodą „Studijos“, ne išimtis ir 2020 metai.

Kiekvienais metais Lietuvos kariuomenė pristato technikos naujoves bei ginkluotę, o sumanūs ir patyrę kariai sudomina net ir abejingiausią.

Kario kelias tai – atsakomybė, garbė ir pareiga prieš save ir savo šalį. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie mūsų pačių saugumo.

Lietuvos kariuomenės stende Jūsų laukia – azartas, puiki nuotaika ir malonūs pokalbiai.

Manome, kad ne vienam bus įdomu pasikalbėti apie pasikeitusią šaukimo į Lietuvos kariuomenę tvarką, todėl stende Lietuvos kariuomenė paaiškins studentams apie jų statusą ir galimybes.

Iki pasimatymo Lietuvos kariuomenės stende!

Atgal

KTK Racing Division vėl atvyksta į STUDIJOS 2020!

Šiemet parodoje KTK Racing Division turės ne tik konkurencingiausios klasės Lietuvoje LTCC2500 automobilį, vice čempioną, tačiau ir sportinį kartingą! Apsilankiusieji galės varžytis simuliatoriumi, dėl galimybės būti greičiausiu būsimu studentu bei išbandyti jėgas lenktynių inžinieriaus vietoje, reguliuojant sportinio kartingo važiuoklę! Laukiame Jūsų jau Vasario 6-ąją!

Atgal

STEAM erdvėje susitikite su KTU

KTU mokslininkų kuriami virtualios realybės žaidimai – milžiniškais tempais augančios virtualios realybės žaidimų rinkos dalis. KTU erdvėje bus pristatomas virtualios realybės pabėgimo kambarys „Escape the Lab“, paremtas tikroviškais cheminiais eksperimentais, ir suteikiama galimybė sudalyvauti virtualaus šaudymo varžybose. Taip pat parodos lankytojai galės išreikšti savo kūrybiškumą naudodamiesi inovatyviais 3D rašikliais, išbandyti KTU studentų kuriamas transporto priemones, įamžinti akimirką pasidarydami laikiną tatuiruotę ar susipažinti su maisto technologijos inovacijomis.

Atgal

STEAM erdvėje susitikite su VGTU „LinkMenų fabriku“

VGTU „LinkMenų fabriko“ STEAM erdvėje parodos lankytojai kviečiami patirti virtualią ir sumaišytą realybę bei pabendrauti su virtualiu veikėju. Stende apsilankiusiam parodos lankytojui bus galima išmėginti VR akinius, o „green screen“ pagalba persikelti į virtualią aplinką ir pasidaryti nuotrauką su virtualiu veikėju. Taip pat lankytojai pamatys, kaip veikia kūno ir veido judesių fiksavimo technologijos, kurios naudojamos Holivude, filmų ir kompiuterinių žaidimų kūrimui.

Atgal

Susitikite su Danske Bank Mokymosi visą gyvenimą salėje

Yra priežasčių, kodėl „Danske Bank“ nuolat laimi įvairius geriausių darbdavių apdovanojimus Lietuvoje. Viena jų – „Danske Bank“ skatina „neužsisėdėti“ vietoje. To siekia palaikydami judėjimą tarp komandų įvairiomis iniciatyvomis, leidžiančiomis susipažinti su veikla kituose departamentuose ar net keletai mėnesių pakeisti darbo vietą. Taip pat nuolat organizuoja įvairius vidinius mokymus bei akademijas, tokias kaip programavimo ir pinigų plovimo prevencijos.

„Danske Bank“ stende turėsite galimybę pabendrauti su darbuotojais, kurie galės papasakoti plačiau ir iš patirties įrodyti, kad mokytis niekada nevėlu. Būsimieji studentai sužinos apie „Danske Bank“ programą, skirtą informacinių technologijų studentams – Future Pros, leidžiančią tobulai derinti studijas ir darbą. Pavargus nuo kalbų, siūlys atsipūsti sudalyvaujanti fusbolo ir retro žaidimų turnyre prieš „Danske Bank“ kolegas!

Atgal

LITEXPO STUDIJOS 2020 sudrebins KALBA ir University of Worcester organizuojamas „3×3 krepšinio turnyras“!

3-oje LITEXPO salėje vyks krepšinio fiesta! Kviečiame visus krepšinio entuziastus kautis dėl geriausiųjų vardo bei puikių prizų! Turnyro dalyviai ir svečiai sulauks ne tik žinomų Lietuvos krepšininkų, bet ir komentuotojų, kurie apdovanos geriausias komandas ir patys dalyvaus įvairiose rungtyse, kuriose pirštinę krepšininkams galės mesti kiekvienas norintis. Pertraukų metu vyks žaidimai žiūrovams: tritaškių ir porų įgūdžių konkursai.

 

Komandų registracija vyks iki sausio 27 d. (komandų skaičius ribotas).

Turnyro tvarkaraštis bus paskelbta šiame puslapyje iki sausio 30 d.

Daugiau informacijos ir komandų registracija čia>>

 

Pagrindiniai turnyro rėmėjai: KALBA ir University of Worcester

Turnyro draugai: LITEXPORASA

Atgal

Užimtumo tarnyba parodoje STUDIJOS 2020

Užimtumo tarnyba šeštą kartą dalyvaus tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“, kurioje bus pristatytos Jaunimo darbo centrų ir profesinio orientavimo centro „Karjeras“ paslaugos bei projektų veiklos. Jaunimo specialistai jaunuoliams teiks informaciją ir konsultacijas karjeros planavimo klausimais, organizuos interaktyvius užsiėmimus – testus, profesijų labirintus ir konkursus.

Jaunimo darbo centro stende bus pristatytos populiariausios 2020 m. profesijos (profesijų barometrai) ir perspektyvios specialybės bei jaunimo karjeros galimybės kintančioje darbo rinkoje.

Besidomintiems darbo ir mokymosi galimybėmis Europoje, bus naudinga EURES (Europos užimtumo tarnybų tinklo) teikiama informacija.

Atgal

Visus STUDIJOS 2020 dalyvius KALBA kviečia į NEMOKAMAS karjeros modeliavimo dirbtuves!

Ar gali įvardinti savo stipriąsias savybes, gabumus ir gebėjimus? Ar žinai, kuri specialybė ar karjeros kelias tau yra tinkamiausi? Ar turi žinių, kokios užduotys ir veiklos tau patiktų, tiktų ir leistų džiaugtis ateities karjera?

Ateik į įdomias karjeros modeliavimo dirbtuves ir įgyk reikiamų žinių bei patarimų, padėsiančių geriau suvokti save ir savo karjeros pasirinkimo kelią!

Dirbtuvių metu galėsi užduoti tau svarbius klausimus profesionaliam karjeros konsultantui Ryčiui Jurkėnui apie savo gabumų ir gebėjimų pažinimą, studijų krypties pasirinkimą bei sėkmingos karjeros paieškas.

Laukiame tavęs!

 

Dirbtuvių metu:

 • Susipažinsi su „Daugialypių prigimčių ir intelektų“ teorija, kuri leis giliau pažinti save, savo gabumus ir stipriąsias savybes;
 • Suprasi, kaip įvairios prigimtys ir intelektai pasireiškia tavyje, aplinkiniuose žmonėse ir kaip šis pasireiškimas daro įtaką sprendimams, bendravimui su kitais;
 • Suprasi, kodėl mes esame visi skirtingi, ir kaip tai lemia mūsų karjeros pasirinkimus;
 • Sužinosi, kaip atrasti sau tinkamiausias veiklas ir gausi patarimų, kaip iš šių veiklų nulipdyti savo svajonių karjerą;
 • Susipažinsi su „Alkanų tigrų“ koncepcija: kas nutinka, kai mes pasirenkame specialybę ne pagal savo prigimtis ir intelektus;
 • Ir, galiausiai, po dirbtuvių išeisi su žiniomis ir patarimais, kurie leis žengti pirmuosius žingsnius link svajonių specialybės atradimo!

 

 Kam skirtos šios dirbtuvės?  

 • Vyresniųjų klasių moksleiviams ir abiturientams;
 • Jaunuoliams ir jų tėvams, kurie domisi studijų pasirinkimu ir karjeros galimybėmis;
 • Mokyklų vadovams, pavaduotojams ugdymui, karjeros konsultantams, mokytojams.

 

New Project (22)

Lektorius: Mokymus veda edukacinių bendrovių grupės „KALBA“ kūrėjas, profesionalus konsultantas karjeros ir vidurinio mokslo klausimais, sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ specialistas Rytis Jurkėnas

Kada vyks: vasario 6 ir 7 dienomis

Laikas: 15:00-16:30 val.

Vieta: LITEXPO 1 salė

Registracija ir mokymų dalomoji medžiaga: išduodami 30 min. iki dirbtuvių pradžios. Teirautis KALBOS Darnaus žmogaus centro stende (1 salė).

__

Galvoji, kad būtų visai neblogai sužinoti daugiau apie savo karjeros pasirinkimą, bet nežinai, nuo ko pradėti ir kokius klausimus mums užduoti? Susisiek su Darnaus žmogaus centro vadove Renata: renata@kalba.lt

__

 

KALBA – padeda pakeisti ateitį!

Daugiau info ieškok ČIA > >

Atgal

Studijų ir Karjeros partneris KALBA pristato renginių ir workshop‘ų erdvę UNIKALUSIS AŠ!

Čia vyks susitikimai ir workshop‘ai su KALBA studijų koordinatoriais. Diskutuosime, atliksime praktines užduotis ir atsakysime į visus su studijomis ir karjera susijusius klausimus!

New Project (21)

Daugiau info ieškok ČIA > > 

Atgal

Grupinių bilietų prekyba prasideda nuo sausio 6 d.

„Internetas studijų programos neišrinks“ – tokiu šūkiu visus jaunuolius ir mokytojus šiais metais pasitinka tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2020. Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Atsakymų į klausimus ieškok parodoje, nes čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, tarptautinės studijų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus  švietimo ir saviugdos paslaugos. Karjeros konsultantai, mokymo ir verslo įstaigų atstovai, moksleivių ir studentų organizacijų nariai pasiruošę padėti jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį.

Paroda STUDIJOS lankytojus pasitiks su daugiau nei 100 renginių, kvies konsultuotis su karjeros konsultantais, verslo, mokslo ir kitų sričių specialistais ir išgirsti informaciją iš pirmų lūpų.

 

Daugiau informacijos jau netrukus!

Atgal

Lietuvos karjeros specialistų asociacijos profesionalai padės surasti atsakymą į klausimą – kaip pasirinkti teisingai?

AR VIS DAR IEŠKOTE ATSAKYMO, Į KLAUSIMĄ-KAIP PASIRINKTI TEISINGAI? KĄ STUDIJUOTI, KAD BŪČIAU SĖKMINGAS IR LAIMINGAS? Ar studijuoti? NENORITE LIPTI LAIPTAIS, BET NEŽINOT KAIP KITAIP? O GAL DAR KYLA KLAUSIMŲ DĖL TO, KAS ESATE, ką mokate ir galite? Jei – taip, tuomet kiekvieno abejojančio laukia patyrę Lietuvos karjeros specialistų asociacijos profesionalai, nuo 2013 metų kasmet plušantys erdvėje PAŽINK SAVE, kur dovanodami asmenines karjeros konsultacijas/asmeninių karjeros konsultacijų metu, padeda surasti atsakymus arba užduoti sau teisingus klausimus.

Atgal

Parodoje STUDIJOS 2020 susitikite su Lietuvos moksleivių sąjunga

Parodoje Studijos 2020 sužinosite atsakymus į rūpimus klausimus apie švietimo reformas, mokinių atstovavimą, savanorystę, susipažinsite su aktualia informacija abiturientams ir dar daugiau!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.