Trys tarptautinės šunų parodos

Trys tarptautinės šunų parodos

  • 2023 kovo 3 - 5 d.
  • Darbo laikas

    3-4 d. 10.00-18:00

    5 d. 10:00-17:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Lietuvos kinologų draugija kovo 3-5 d. Vilniuje, Lietuvos kongresų ir parodų centre Litexpo organizuos tris tarptautines šunų parodas. Planuojama apie 2 000 dalyvių iš įvairių šalių. Šunims teisėjaus tarptautiniai teisėjai iš Šveicarijos, Italijos, Portugalijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Estijos, Slovakijos, Armėnijos, Rumunijos.

Parodos vyks 3, 4, 5 Litexpo salėse. Trečioje Litexpo salėje bus įrengta LKD Mokymo centro edukacinė zona ir kūrybinės dirbtuvės šeimoms ir vaikams, ketvirtoje – zoologijos prekių mugė.

Penktadienį ir šeštadienį parodos prasidės 10.00 val., sekmadienį – 9.00 val. Gražiausio šuns rinkimai ir kt. konkursai – nuo 15.00 val.

Bilietai parduodami parodos dieną prie įėjimo. Suaugusiems – 10 EUR; ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai; moksleiviams, studentams, senjorams, pateikus pažymėjimą – 5,00 EUR.

Į parodą įleidžiami tik mikroschema ženklinti ir skiepyti šunys.

Daugiau informacijos www.kinologija.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.