Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Trys tarptautinės šunų parodos
 • 2023 kovo 3 - 5 d.
 • Darbo laikas

  3-4 d. 10.00-18:00

  5 d. 10:00-17:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

  Lietuvos kinologų draugija kovo 3-5 d. Vilniuje, Lietuvos kongresų ir parodų centre Litexpo organizuos tris tarptautines šunų parodas. Planuojama apie 2 000 dalyvių iš įvairių šalių. Šunims teisėjaus tarptautiniai teisėjai iš Šveicarijos, Italijos, Portugalijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Estijos, Slovakijos, Armėnijos, Rumunijos.

  Parodos vyks 3, 4, 5 Litexpo salėse. Trečioje Litexpo salėje bus įrengta LKD Mokymo centro edukacinė zona ir kūrybinės dirbtuvės šeimoms ir vaikams, ketvirtoje – zoologijos prekių mugė.

  Penktadienį ir šeštadienį parodos prasidės 10.00 val., sekmadienį – 9.00 val. Gražiausio šuns rinkimai ir kt. konkursai – nuo 15.00 val.

  Bilietai parduodami parodos dieną prie įėjimo. Suaugusiems – 10 EUR; ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai; moksleiviams, studentams, senjorams, pateikus pažymėjimą – 5,00 EUR.

  Į parodą įleidžiami tik mikroschema ženklinti ir skiepyti šunys.

  Daugiau informacijos www.kinologija.lt

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.