TRANSPORTO INOVACIJŲ FORUMAS 2023

TRANSPORTO INOVACIJŲ FORUMAS 2023

  • 2023 Lapkričio 23 - 24 d.
  • Darbo laikas

    Lapkričio 23 d. 09:00 – 17:00
    Lapkričio 24 d. 09:00 – 17:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Kviečiame į 5 – ąjį  Transporto inovacijų forumą, kuris vyks 2023 m. lapkričio 23-24 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO. Transporto inovacijų asociacijos ir Susisiekimo ministerijos organizuojamo forumo tikslas – atspindėti besikeičiančius verslo modelius ir ateities tendencijas transporto ir logistikos sektoriuje.

Pastaraisiais metais transporto ir logistikos sektorius susidūrė su daugybe iššūkių, įskaitant COVID-19 poveikį, karą Ukrainoje, energetikos krizes ir ekonominį nuosmukį. Reaguodamos į šiuos trikdžius, vyriausybės ir įmonės imasi naujų sprendimų ir įgyvendina pokyčius, kad sukurtų atsparią, veiksmingą ir tvarią transporto ir logistikos ekonomiką.

Forumas suburs valdžios institucijas ir verslo atstovus, kurie tarsis ir dalinsis idėjomis kaip ir ką reikia padaryti, kad Europoje būtų sukurtos novatoriškos ir efektyvios logistikos ir tiekimo grandinės. Saugus, atsparus, klimatui neutralus ir be popieriaus transportas ir logistika yra naujovių varomoji jėga ir jau dabar daro vis didesnį poveikį prekių judėjimui visame pasaulyje.

Aktualūs pranešimai, diskusijos, verslo dirbtuvės – pažadame daug įtraukiančio ir naudingo turinio bei galimybę vienoje vietoje susiburti visiems transporto ir logistikos profesionalams.

Registruokitės dabar, kad užsitikrintumėte savo dalyvavimą renginyje, kuriame prisidėsite prie inovacijų skatinimo ir transporto bei logistikos ateities formavimo.

Daugiau informacijos: www.transportoforumas.lt

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.