BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

  • 2018 spalio 11–13 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

PARODA, KURIANTIEMS ESTETIKĄ

Atsinaujinusi ir išaugusi 24-oji tarptautinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 kviečia susipažinti su naujausiomis lietuviško baldų dizaino tendencijomis, atrasti geriausius interjero sprendimus, išvysti pasaulinio garso italų baldų gamintojo EDRA naujausias baldų kolekcijas ir geriau pažinti šio unikalaus prekinio ženklo filosofiją, pasisemti originalių idėjų, kaip sukurti patogią, stilingą ir funkcionalią savo namų aplinką.

Penkiose parodos ekspozicijos salėse bus pristatomos naujausios įvairios paskirties baldų kolekcijos, autorinio dizaino baldai, interjero tendencijos ir sprendimai, medžiagos, detalės ir įrengimai baldų gamybai.

Daugiau nei 100 baldų gamintojų, interjero specialistų, dizaino įmonių, kūrėjų, įrengimus, komponentus ir technologijas baldų pramonei pristatančių lyderių šiemet lankytojams kuria naują, unikalaus turinio parodą BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS.

MENAS INTERJERUI – naujas trijų dienų renginys kūrybiškiems užmojams

Pirmą kartą atskiroje parodos ekspozicijos salėje tris dienas vyks naujo formato renginys „Menas interjerui“, organizuojamas „Vilniaus galerijos“. Čia bus pristatomi išskirtiniai tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros bei taikomojo meno darbai, sukurti gerai žinomų Lietuvos menininkų.

Veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl patikusių kūrinių įsigijimo.

ARCHZONA – susitikimas su inovacijomis

Trečius metus parodoje veiks išskirtinė paroda specialistams – architektams ir interjero dizaineriams. Unikalaus formato ekspozicijose prisistatys 40 pasaulinio garso prekinius ženklus pristatančių įmonių, kurios demonstruos naujausius apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas. Paskutinę parodos dieną – šeštadienį, ARCHZONA pirmą kartą savo erdvę atvers visiems užsiregistravusiems naujakuriams ir NT vystytojams. Registracija čia

Parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS viešnia – pasaulinio garso baldų gamintoja Edra, kompanija, kuri yra istorija

Italijos kompanija Edra, visame pasaulyje pripažinta savo srities lyderė, sukūrusi ilgaamžę istoriją, kuri paremta aukščiausia kokybe, o ne baldų madomis ir tendencijomis. Sofos ir baldai, gaminami kompanijoje yra pritaikyti įvairioms aplinkoms – šiuolaikiniams ir tradiciniams namams, viešosioms erdvėms ir tarptautiniams muziejams. Išskirtinė Edra baldų kolekcija bus pristatoma dizaino salėje visas parodos dienas. Čia veiks specialistų diskusijų ir bendravimo erdvės, vyks susitikimai su Edra kūrėjais.

PARODOS EKSPOZICIJA

1 parodų salė

Specializuotas renginys, skirtas išimtinai specialistams – architektams, projektuotojams ir interjero dizaineriams ARCHZONA. Specialiose ekspozicijoje garsiausi Lietuvos ir užsienio gamintojai pristatys pačius aktualiausius savo produktus ir karščiausias naujienas – apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas.

2 parodų salė

Specializuotas renginys „Menas interjerui“ net 700 kvadratinių metrų ploto erdvė kurioje bus pristatomi daugiau nei 30 menininkų darbų, veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl

patikusių kūrinių įsigijimo.

3 parodų salė

DIZAINAS, parodos ekspozicija, kurioje demonstruojami autoriniai baldai, vienetiniai, išskirtiniai darbai, konceptualūs sprendimai, pristatomi garsiausi Lietuvos dizaineriai, skatinamas lietuviškas dizainas.

4 parodų salė

Svarbiausias specializuotas renginys medienos ir baldų pramonės specialistams Baltijos regione MEDŽIAGOS. ĮRENGIMAI. TECHNOLOGIJOS 2018.

Ekspozicija skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerystę tarp gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.

5 parodų salė

BALDAI, parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas.

INTERJERAS – naujausios interjero kūrimo tendencijos ir sprendimai, apšvietimo galimybės, sienų, grindų dangos, namų tekstilė, vonios kambario ir kitos apdailos medžiagos, interjero detalės bei puošmenos.

RETROFORMA sugrįžta su naujausiomis interjero dekoravimo tendencijomis
„Menas interjerui“ – trijų dienų renginys kūrybiškiems užmojams
Parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 konkursas
Parodos viešnia – pasaulinio garso baldų gamintoja Edra
ARCHZONA – susitikimas su inovacijomis
KONFERENCIJA
DIZAINO GALERIJA – vieta, kurioje demonstruojama aukščiausios klasės darbai
Su parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 bilietais – pigesnės kelionės traukiniais ir autobusais
Eksporto klubas: Prancūzija
Atgal

RETROFORMA sugrįžta su naujausiomis interjero dekoravimo tendencijomis

Interjero dizaino salonas RETROFORMA pirmą kartą visuomenei buvo pristatytas 2004 metais parodų ir kongresų centre LITEXPO. Po 15 metų pertraukos RETROFORMA sugrįžta su nauju tikslu – nustebinti ir įkvėpti visus, kuriems svarbios nestandartinių baldų ir interjero detalių naujovės. Tarptautinėje parodoje BALDAI.INTERJERAS.DIZAINAS 2018 interjero dizaino salonas pasirodys net su dviem projektais: DIENA SU RETROFORMA bei SPALVŲ ISTORIJOS.

Spalio 11 dieną RETROFORMA kvies visus architektus, interjero dizainerius, dekoratorius ir interjero entuziastus dalyvauti pažintinėje konferencijoje DIENA SU RETROFORMA. Renginio metu bus pristatytos naujausios 2018-ųjų rudens–žiemos DESIGNERS GUILD, RALPH LAUREN, OSBORNE&LITTLE, HARLEQUIN, ZOFFANY, MORRIS&CO audinių, tapetų ir namų aksesuarų kolekcijos bei interjero dekoravimo tendencijos.

Specialiai šiai parodai įrengta ekspozicinė erdvė SPALVŲ ISTORIJOS visiems parodos lankytojams suteiks galimybę naujausius audinius, tapetus bei spalvas pamatyti skirtingose perspektyvose. Ekspozicija bus sudaryta iš dviejų miesto būstą primenančių erdvių.

Nepraleiskite galimybės visas tris parodos dienas pamatyti ir įsigyti išskirtinių, naujausių darbų iš gerai žinomų užsienio kūrėjų!

RENGINIO PROGRAMA

Atgal

„Menas interjerui“ – trijų dienų renginys kūrybiškiems užmojams

„Vilniaus galerija“, tęsdama bendradarbiavimą su „Archzona“, pristato naują parodų projektą visiems, kas domisi geriausiais interjero sprendimais. Tai – trijų dienų renginys „Menas interjerui“, kuris Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, pirmą kartą vyks jau šių metų spalio 11 – 13 dienomis.

Parodos „Menas interjerui“ metu net 700 kvadratinių metrų ploto erdvėje bus pristatomi daugiau nei 30 menininkų darbų, veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl patikusių kūrinių įsigijimo.

Spalio 11, 12, 13 dienomis pagrindinę parodos „Menas interjerui“ ekspoziciją galės išvysti visi LITEXPO renginio „Baldai“ lankytojai (galioja tas pats bilietas).

Spalio 12 dieną, penktadienį, numatyti „Archzonos“ dalyviams ir svečiams skirti renginiai, vyks uždara paroda „Architektai ir fotografai“ (tema – fotografija kaip menas interjere). „Archzonos“ konferencijų salėje bus eksponuojama 65 kvadratinių metrų dydžio fotografijos darbų kompozicija (autoriai: Arūnas Baltėnas ir Raimondas Paknys). Dienos metu numatomi pranešimai, diskusijos ir seminarai. Vakare – baigiamasis parodos „Architektai ir fotografai“ renginys – susitikimas su autoriais A. Baltėnu ir R. Pakniu.

Nepraleiskite galimybės apžiūrėti ir įsigyti išskirtinių tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros bei taikomojo meno darbų iš gerai žinomų Lietuvos kūrėjų!

Programa

Dalyviai 

 

Projekto organizatoriai: „Vilniaus galerija“

Projekto partneriai: LITEXPO, „Archzona“

Daugiau informacijos: www.menasinterjerui.lt

Atgal

Parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 konkursas

Po ketverių metų pertraukos nuspręsta parodoje BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS atnaujinti tradicinį dizaino konkursą.

Žvelgiant į praeitį, paroda „Baldai“ atliko labai svarbų vaidmenį sustiprinant ir išryškinant Lietuvos baldų pramonės pastangas dizaino ir kokybės priemonėmis vystyti verslą.

Parodos salės tapo ne vien kolegų susitikimų vieta, bet ir konkurencijos arena. Kasmet eksponuoti vis nauji projektai, ne vien gerai žinomi, bet ir perspektyviniai modeliai, taip siekiant išsiaiškinti ir kartu formuoti parodos lankytojų – potencialių pirkėjų – skonį ir pasirinkimus.

Labai svarbus šiame kontekste buvo tradicinis parodos baldų dizaino konkursas. Pergalės jame tapo pirmuoju laipteliu į profesinę sėkmę daugeliui jaunų dizainerių, o didžiosioms baldų įmonėms padėjo susikurti dizainu paremtą verslo struktūrą ir sustiprinti konkurencingumą.

Keičiantis verslo aplinkai, paroda taip pat kito. Didieji gamintojai susitelkė į eksporto rinkas, tad jų vietą ekspozicijų salėse užėmė naujos, mažesnės, lankstesnės kompanijos, puikiai prisitaikiusios prie šalies vidaus rinkos poreikių, ir tuo pat metu nenorinčios konkuruoti vien kaina.

Būtent į šias įmones ir jų specialistus krypsta žvilgsnis kalbant apie Lietuvos baldų dizaino ateitį. Ir būtent joms yra skirtas šiemet vėl atgimęs dizaino konkursas. Jo tikslas – sukurti platformą kokybiškų baldų dizaino sprendimų atradimui ir viešinimui, išskirti ir atkreipti visuomenės dėmesį į gero dizaino pavyzdžius ir vėl atnaujinti diskusiją apie tai, kaip paskatinti gero dizaino panaudojimą baldų pramonėje, dizainerių ir verslo bendradarbiavimą.

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS yra pirmiausia profesionalams skirta paroda, kuri kartu yra ir itin populiari visuomenėje. Šiandien ir baldų pramonės atstovams, ir galutiniams jų produkcijos pirkėjams dizainas tampa lemiančiu sėkmės ir apsisprendimo faktoriumi. Kviečiame artėjančioje parodoje spalio 11-14 d. parodyti, ką turime geriausio, įvertinti vieni kitų pasiekimus ir sužinoti ne tik profesionalios tarptautinės vertinimo komisijos, bet ir lankytojų nuomonę. O norint dar didesnio dėmesio savo produkcijai – dalyvauti dizaino konkurse!

Atnaujintam dizaino konkursui jau dabar galima pateikti baldus ir kitus interjero elementus, numatomus eksponuoti parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS dalyvių stenduose. Vėliausia paraiškų pateikimo data – 2018 m. spalio 8 d.

Elektroninę paraiškos formą rasite paspaudę čia.

Konkurso sąlygas rasite paspaudę čia.

Atgal

Parodos viešnia – pasaulinio garso baldų gamintoja Edra

Italijos kompanija Edra, visame pasaulyje pripažinta savo srities lyderė, sukūrusi ilgaamžę istoriją, kuri paremta aukščiausia kokybe, o ne baldų madomis ir tendencijomis. Sofos ir baldai, gaminami kompanijoje yra pritaikyti įvairioms aplinkoms – šiuolaikiniams ir tradiciniams namams, viešosioms erdvėms ir tarptautiniams muziejams. Išskirtinė Edra baldų kolekcija bus pristatoma dizaino salėje visas parodos dienas. Čia veiks specialistų diskusijų ir bendravimo erdvės, vyks susitikimai su Edra kūrėjais.

Atgal

ARCHZONA – susitikimas su inovacijomis

Trečius metus parodoje veiks išskirtinė paroda specialistams – architektams ir interjero dizaineriams. Unikalaus formato ekspozicijose prisistatys 44 pasaulinio garso prekinius ženklus pristatančios įmonės, kurios demonstruos naujausius apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas. Paskutinę parodos dieną – šeštadienį, ARCHZONA pirmą kartą savo erdvę atvers visiems užsiregistravusiems naujakuriams ir NT vystytojams. Registracija čia

Programa

Atgal

KONFERENCIJA

Šių metų konferencijos tema – „Kaip sukurti baldą-žvaigždę: šiuolaikiniai baldų pramonės iššūkiai“. Pagrindinis konferencijos tikslas –pristatyti ir apžvelgti Lietuvos baldų sektorių ir jo perspektyvas. Čia Lietuvos ir užsienio baldų kūrejai,gamintojai bei pardavėjai dalinsis savo patirtimi. Konferencijos programa ir REGISTRACIJA

Atgal

DIZAINO GALERIJA – vieta, kurioje demonstruojama aukščiausios klasės darbai

DIZAINO GALERIJA – tai parodos išskirtinė ekspozicija, kurioje bus demonstruojami Lietuvos dizaino įmonių naujausi pasiekimai: interjero aksesuarai, tekstilė, šviestuvai. autoriniai baldai, konceptualūs sprendimai, pristatomi garsiausi Lietuvos dizaineriai, skatinamas lietuviškas dizainas.

Dalyvių sąrašas:

DIZAINO NAMUKAI

EMKO, UAB

SEDES REGIA, UAB

JASIULIS TOMAS (YASIULIS DESIGN PRODUCTION)

BŪTENAITĖ RŪTA (NORAI)

JMP GROUP UAB

MARCH DESIGN STUDIO, UAB

KITAIP, UAB

MB MUISTA

BALAIŠĖ RASA

JUOZELSKYTĖ SILVIJA

ŽILIONIS MINDAUGAS

ŠEŠIOS RYTO, UAB (IDDO)

 

Plačiau apie dalyvius ir jų darbus:

DIZAINO GALERIJA

Atgal

Su parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 bilietais – pigesnės kelionės traukiniais ir autobusais

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems bilietus į parodą BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018, atvykti į „Litexpo“ spalio 11–13 d. „Lietuvos geležinkelių“ traukiniais ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus galima net 30 proc. pigiau.

Nuolaida galioja visas tris dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

 

Traukinio bilietus galite įsigyti kasose, internetu bei traukinyje:

www.traukiniobilietas.lt/portal laukelyje „Nuolaidų kodas, kortelės/kupono nr.“ suvedus kodą: BALDAI2018

 

Autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

 

Nuolaidos nesumuojamos.

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 bilietą.

Atgal

Eksporto klubas: Prancūzija

„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos baldų sektoriaus įmonių atstovus susipažinti su Prancūzijos rinka ir joje esančiomis galimybėmis. Prancūzija yra prioritetinė rinka ir viena iš dešimties didžiausių eksporto rinkų Lietuvos gamintojams.

Renginio metu aptarsime pagrindinius užsienio prekybos rodiklius ir Lietuvos baldų pramonės įmonių potencialą. Diskutuosime, ką svarbu žinoti planuojant plėtrą Prancūzijoje. Apžvelgsime šalies verslo tendencijas ir ateities perspektyvas. Vertingų įžvalgų apie verslo galimybes Prancūzijoje pateiks ekspertas iš Prancūzijos p. Laurent Bermudez, kompanijos „B2S“ prezidentas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį konsultuojant baldų, namų tekstilės įmones plėtros klausimais.

Dalyvaujančių įmonių atstovai galės aptarti papildomus rūpimus klausimus.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė REGISTRACIJA. Registracija vyksta iki spalio mėn. 10 d. Renginio PROGRAMA.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.