BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

Parodos data

2018 spalio 11 - 13 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras “LITEXPO”, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 1,2,3,5.

PARODA, KURIANTIEMS ESTETIKĄ

Atsinaujinusi ir išaugusi 24-oji tarptautinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 kviečia susipažinti su naujausiomis lietuviško baldų dizaino tendencijomis, atrasti geriausius interjero sprendimus, išvysti pasaulinio garso italų baldų gamintojo EDRA naujausias baldų kolekcijas ir geriau pažinti šio unikalaus prekinio ženklo filosofiją, pasisemti originalių idėjų, kaip sukurti patogią, stilingą ir funkcionalią savo namų aplinką.

Penkiose parodos ekspozicijos salėse bus pristatomos naujausios įvairios paskirties baldų kolekcijos, autorinio dizaino baldai, interjero tendencijos ir sprendimai, medžiagos, detalės ir įrengimai baldų gamybai.

Daugiau nei 100 baldų gamintojų, interjero specialistų, dizaino įmonių, kūrėjų, įrengimus, komponentus ir technologijas baldų pramonei pristatančių lyderių šiemet lankytojams kuria naują, unikalaus turinio parodą BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS.

MENAS INTERJERUI – naujas trijų dienų renginys kūrybiškiems užmojams

Pirmą kartą atskiroje parodos ekspozicijos salėje tris dienas vyks naujo formato renginys „Menas interjerui“, organizuojamas „Vilniaus galerijos“. Čia bus pristatomi išskirtiniai tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros bei taikomojo meno darbai, sukurti gerai žinomų Lietuvos menininkų.

Veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl patikusių kūrinių įsigijimo.

ARCHZONA – susitikimas su inovacijomis

Trečius metus parodoje veiks išskirtinė paroda specialistams – architektams ir interjero dizaineriams. Unikalaus formato ekspozicijose prisistatys 40 pasaulinio garso prekinius ženklus pristatančių įmonių, kurios demonstruos naujausius apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas. Paskutinę parodos dieną – šeštadienį, ARCHZONA pirmą kartą savo erdvę atvers visiems užsiregistravusiems naujakuriams ir NT vystytojams. Registracija čia

Parodos BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS viešnia – pasaulinio garso baldų gamintoja Edra, kompanija, kuri yra istorija

Italijos kompanija Edra, visame pasaulyje pripažinta savo srities lyderė, sukūrusi ilgaamžę istoriją, kuri paremta aukščiausia kokybe, o ne baldų madomis ir tendencijomis. Sofos ir baldai, gaminami kompanijoje yra pritaikyti įvairioms aplinkoms – šiuolaikiniams ir tradiciniams namams, viešosioms erdvėms ir tarptautiniams muziejams. Išskirtinė Edra baldų kolekcija bus pristatoma dizaino salėje visas parodos dienas. Čia veiks specialistų diskusijų ir bendravimo erdvės, vyks susitikimai su Edra kūrėjais.

PARODOS EKSPOZICIJA

1 parodų salė

Specializuotas renginys, skirtas išimtinai specialistams – architektams, projektuotojams ir interjero dizaineriams ARCHZONA. Specialiose ekspozicijoje garsiausi Lietuvos ir užsienio gamintojai pristatys pačius aktualiausius savo produktus ir karščiausias naujienas – apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas.

2 parodų salė

Specializuotas renginys „Menas interjerui“ net 700 kvadratinių metrų ploto erdvė kurioje bus pristatomi daugiau nei 30 menininkų darbų, veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl

patikusių kūrinių įsigijimo.

3 parodų salė

DIZAINAS, parodos ekspozicija, kurioje demonstruojami autoriniai baldai, vienetiniai, išskirtiniai darbai, konceptualūs sprendimai, pristatomi garsiausi Lietuvos dizaineriai, skatinamas lietuviškas dizainas.

4 parodų salė

Svarbiausias specializuotas renginys medienos ir baldų pramonės specialistams Baltijos regione MEDŽIAGOS. ĮRENGIMAI. TECHNOLOGIJOS 2018.

Ekspozicija skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerystę tarp gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.

5 parodų salė

BALDAI, parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas.

INTERJERAS – naujausios interjero kūrimo tendencijos ir sprendimai, apšvietimo galimybės, sienų, grindų dangos, namų tekstilė, vonios kambario ir kitos apdailos medžiagos, interjero detalės bei puošmenos.

Parodos renginiai

Spalio 11 d.
09:30 - 12:30
Kaip sukurti baldą - žvaigždę: šiuolaikiniai baldų pramonės iššūkiai
Vieta: 5.3 konferencijų salė
Spalio 11 d.
10:00 - 17:00
Diena su "Retroforma"
Vieta: 5.1 konferencijų salė
Spalio 11 d.
12:00 - 13:00
RIBA konkurso nugalėtojų darbų videoapžvalga
Vieta: 1 salė. ARCHZONA seminarų erdvė
Spalio 11 d.
13:00 - 13:30
"Kronodeign Avant-garde Cllection" Zanda Vitola, SIA KRONOSPAN Riga (EN)
Vieta: 1 salė. ARCHZONA seminarų erdvė
Spalio 11 d.
13:30 - 14:00
LED profilių pritaikymas architektūroje Łukasz Anikiej, ”Kluś” (Lenkija) pardavimų inžinierius (EN)
Vieta: 1 salė. ARCHZONA seminarų erdvė
Spalio 11 d.
13:30 - 16:30
Eksporto klubas: Prancūzija
Vieta: 5.3 konferencijų salė
Spalio 11 d.
14:00 - 14:30
Autorių teisių reikšmė ir jų padėtis dabartinėje Lietuvos projektavimo praktikoje Lietuvos architektų rūmų pirmininkė Daiva Veličkaitė, Lietuvos architektų rūmų teisininkė Rugilė Šiaulytė
Vieta: 1 salė. ARCHZONA seminarų erdvė
Spalio 11 d.
14:30 - 15:00
Mies Van Der Rohe konkurso nugalėtojų videoapžvalga
Vieta: 1 salė. ARCHZONA seminarų erdvė

Naujienos

2017 m. STATISTIKA

next
prev

23 280

Lankytojai

130 iš 8 šalių

Dalyviai

15

Renginiai parodos metu

ORGANIZATORIAI

LITEXPO

PARTNERIAI