Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Vyno dienos 2018
 • 2018 gegužės 4–5 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo", Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva.

  ORGANIZUOJAMOS KASMET NUO 2005 M., VYNO DIENOS YRA DIDŽIAUSIA VYNO PARODA BALTIJOS ŠALYSE.

  2018-aisiais, 14-oiji paroda vyks gegužės 4 – 5 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje.

  Net dvi dienas vyno ir kitų įvairių gėrimų gamintojai, tarptautiniai importuotojai, gurmaniškų produktų atstovai, stiklo, krištolo ir gėrimų aksesuarų gamintojai turi galimybę mėgautis daugiau nei 4000 lankytojų dėmesiu, iš kurių apie 1500 yra profesionalai: someljė, restoranų darbuotojai, vyno ir kt. gėrimų pardavėjai, importuotojai, žurnalistai ir tinklaraštininkai.

  Vidutiniškai, lankytojas parodoje praleidžia 4+ valandas mėgaudamasis pristatomais produktais, dalyvaudamas, degustacijose, seminaruose ir vyno spėjimo čempionate. Parodoje dalyvauja ir produktus pristato apie 50 Lietuvos įmonių ir daugiau nei 400 vyno gamintojų.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.