2023 01 15

Lietuvos TravelTech Forumas

TravelTech padeda kelionės planavimo ir užsakymo procesą padaryti patogesnį ir efektyvesnį, taip pat suteikia keliautojams svarbios informacijos ir paslaugų, kurios gali pagerinti jų kelionę bei sutaupyti lėšų ir laiko. Nuo papildytos realybės sprendimų iki suasmeninto kelionių planavimo ir net dirbtinio intelekto valdomų pokalbių robotų – šios ir kitos TravelTech naujovės jau naudojamos lietuvių kuriamuose produktuose.

Sausio 27 d. Andriaus Milinavičiaus moderuojamų panelinių diskusijų metu bus kalbama apie TravelTech inovacijų svarbą, vystymosi kryptis bei sektoriaus tendencijas. Diskusijose, dalyvaus verslo ir valdžios atstovai iš TripAddSurfshark, myTU, HoperfylegegoGo VilniusLietuvos Respublikos Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos ir kt.

1 diskusija – 13:00-13:30. TravelTech rolė kelionėse. Tai tik populiari tema ar būtinas komponentas sklandžiai kelionės patirčiai?

2 diskusija – 13:45-14:15. Technologijos žengia į kelionių sektorių. AI, AR, VR, BigData, Travel chatbot – skambūs terminai ar kelionių ateitis?

Žiūrovų registracija: https://www.eventbrite.com/e/lietuvos-traveltech-forumas-a-milinaviciaus-moderuojamos-diskusijos-tickets-499393839417

Diskusijos taip pat bus tiesiogiai transliuojamos internetu.

Sausio 28 d. žvilgsnio į TravelTech Lietuvoje metu Andrius Milinavičius pristatys technologinius sprendimus, galinčius palengvinti, praturtinti keliautojų patirtis. Bus apžvelgiama kokie produktai gali praversti viso kelionės proceso metu: planuojant kelionę, kelionės metu, po kelionės.

Bus pristatyti lietuviški TravelTech sprendimai RatepunkGuide 24/7Wowstays, myTU, SkycopSurfshark ir kt.

12:00-13:00. TravelTech. Tai ateitis ar esami lietuviški technologiniai sprendimai apie kuriuos nežinome?

Žiūrovų registracija: https://www.eventbrite.com/e/travel-tech-lietuviski-technologiniai-sprendimai-apie-kuriuos-nezinome-tickets-499443818907Renginys taip pat bus tiesiogiai transliuojamas internetu.

Atkreipiame dėmesį, kad renginys yra 10-tosios jubiliejinės tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR 2023 dalis! Įėjimui reikalingas ADVENTUR 2023 bilietas https://www.litexpo.lt. Renginių kalba – lietuvių.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.