2020 08 31

Parodos dalyvių naujienos (4 parodų salėje)

Parodos dalyvių naujienos (4 parodų salėje)

Pagrindinėje parodos ekspozicijoje (4 parodų salė) parodos lankytojų lauks daugiau kaip 50 įmonių ir įstaigų pristatančių savo naujienas. DALYVIŲ E-KATALOGAS

 

BIZNIO MAŠINŲ KOMPANIJA stende nr. 4.08 pristatomos priemonės:

 • Visiškai nauja priemonė Lietuvoje – interaktyviosios lėkštės. Ši priemonė skirta vaikų judesio skatinimui, bendradarbiavimui ir komandiniam darbui.
 • Specializuotų robotukų ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo klasėms. Bus demonstruojama naujausia lietuviška medžiaga sukurtą šiems robotukams.
 • Įrengtas specializuotas stendas – ,,Sensorinis kambarys”, kuriame kiekvienas galės užsukti, atsipalaiduoti, nusiraminti
 • Pristatoma naujiena Lietuvoje – Magnetinis konstruktorius – kubai, kurie lavina vaikų kūrybiškumą. Visi bus kviečiami sukonstruoti norimą figūrą.
 • Kaip ir kiekvienais metais, BMK stende dar bus galima susipažinti su 3D spausdintuvu, projektoriais, kurie neturi lempų ir interaktyviosiomis lentomis bei ekranais.
 • Vienintelis Lietuvoje, sertifikuotas SMART lektorius, visos parodos metu galės pakonsultuoti interaktyviųjų lentų ir ekranų tematika bei parodyti, kaip labai lengvai, vos per kelias minutes mokytojai gali susikurti interaktyvias pamokas.

 

EMA stende nr. 4.10 lankytojų lauks:

 • Vadovėlio išbandymas EMA stende. Pirmasis toks Baltijos šalyse – išmanus e. vadovėlis EMA pamokos. Viskas vienoje vietoje – mokytojo knyga, infografikai, greitojo pasitikrinimo bei sąsiuvinyje atliekamos užduotys, praktikos darbai ir netgi mokinio pažangos stebėsena. Stende bus rodomi pamokų pavyzdžiai, atvykę mokytojai galės susipažinti su EMA atstovais, gauti nemokamus išbandymus bei laimėti vadovėlio komplektus savo klasei!
 • Informatika pradiniame ugdyme. EMA elektroninė mokymosi aplinka prisijungė prie LR ŠMM bei UPC inicijuoto projekto „Informatika pradiniame ugdyme“. Visiems pradinio ugdymo mokytojams ir mokiniams siūlo NAUDOTIS 4 NEMOKAMOMIS informatikos temomis. Parodos metu galėsite apžvelgti ne tik nemokamas užduotis, bet ir susipažinti su EMA turinyje esančiomis integruotomis užduotimis. O jų atrinkta daugiau nei 350!
 • Susitikimas su TAMO atstovais, pokalbis ant sofutės. Kitokie pasikalbėjimai su TAMO e. dienyno atstovais. Parodos dalyviai galės tiesiogiai pabendrauti, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus, pamatyti interaktyvią mokytojo darbalentę, individualios pažangos pildymą, mokinio profilį ir kitus jų darbą lengvinančius funkcionalumus. Arba tiesiog užsukti prisėsti ant sofutės ir pailsėti parodos šurmulio metu.

LANTELIS stende nr. 4.28 pristatomos naujienos:

 • Dobot roboto ranka, skirta 4.0 pramonės revoliucijai. Tai unikalus ir daugiafunkcinis robotas, kuris skirtas mokytis valdyti pačius inovatyviausius gamybinius įrenginius, mokytis graviruoti lazeriu, 3D spausdinimo paslapčių. Tai puiki priemonė gimnazistams suvokti ir išmokti kaip veikia šiuolaikiniai ir ateities gamybos procesai ir patiems kurti savo gamybos liniją.
 • Mirplay baldai. Šiuolaikiški, kuriantys kūrybišką ir estetišką aplinką.
 • I3-technologies Interaktyvūs ekranai su 8 metų garantija. Bevielis vaizdo perdavimas, baltos lentos funkcija, išmanūs rašikliai – naujausias sprendimas puikiai tinkantis bet kokiai klasei.

 

ROBOTIKOS AKADEMIJA stende nr. 4.09 

Robotikos Akademijos stende jauniausi išradėjai ir jų tėveliai galės sužinoti, ko būrelyje mokosi 3-5 metų vaikai. Taip pat pavartyti 4-10 metų vaikams išleistas robotikos pratybas, daugiau sužinoti apie robotikos programą, kaip ji keičiasi augant vaikui. Laukiame visų 4 salėje! Be to, stende bus galima dalyvauti konkurse ir laimėti bilietus į šeimai skirtą technologijų renginį Kosminė stotis: Robotiada 2019.

 

 

ŠVIESOS ir EDUKA stende nr. 4.35 lankytojai kviečiami:                                                                                                                           

 • Sudalyvauti konkursuose ir laimėti įvairius prizus. Kiekvieną parodos dieną kviesime abiturientus ir mokytojus atsakyti į klausimus ir laimėti serijos „Prieš egzaminą“ leidinius. ŠVIESA ir EDUKA stende: 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45 ir 16:45. Konsultacijų metu mesti iššūkį dirbtiniam intelektui, padiskutuoti apie „micro:bit“ ir „minecraft“.
 • Aplankyti stendo renginius, kur leidinių autoriai ir lektoriai dalinsis savo patirtimi ir idėjomis. Renginių stende metu bus diskutuojama apie smalsumą žadinančią pamokos dėlionę, šachmatus ir ką mūsų vaikai veikia tinkle. Kūrybinėse „Minecraft education“ ir „Skaičių pasakų“ dirbtuvėse išbandysime įvairias veiklas, o kūno kultūros improvizuotoje pamokoje su prestižinio apdovanojimo sulaukusio vadovėlio komplekto 2 klasei autoriais ir antrokais kalbėsime ne tik apie teoriją, bet kartu atliksime praktines užduotis!

Renginių sąrašas ir registracijos nuorodos >>>

 • Įsigyti smagiosios edukacijos leidinių: edukacinių istorijų, galvosūkių, nuotykių. Šie leidiniai sudomins mokslu net ir pačius mažiausius.
 • Įsigyti papildomo mokymosi leidinių 1–12 klasėms, kurie skirti sudominti mokslu, pasikartoti, pagilinti žinias, pasiruošti testams ir uždaviniams.

 

WEBAS.lt stende nr. 4.04 

Webas.lt pristatys savo produktą-paslaugą Svetainesmokykloms.lt. Susidomėjusiems paslaugomis bus papasakota, kaip organizuoti komunikaciją mokyklos interneto svetainės pagalba, parodyta, kaip veikia turinio valdymos sistemos ir dizaino sprendimai. Taip pat lankytojai bus supažindinti su galimybėmis, kurios pravers ne tik komunikacijos, bet ir kasdieninių mokyklos vadybos iššūkių sprendimo įrankiu.

Konkursas su galimybe laimėti svetainę – https://www.svetainesmokykloms.lt/straipsniai/pranesimai/2018/11/konkursas

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.