BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2017

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2017

Parodos data

2017 spalio 5 - 8 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr.5, parodų salės 3,4,5.

Kviečiame į didžiausią Baltijos regione tarptautinę parodą BALDAI 2017. Paroda BALDAI jau trečią dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos, verslo ir vienintelė taip išsamiai pristato lietuviško dizaino industriją.

Šiemet parodoje dalyvauja daugiau kaip 100 įmonių iš Lietuvos, Austrijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, USA, Turkijos, Vokietijos.

5 parodų salė

BALDAI, parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas.
INTERJERAS – naujausios interjero kūrimo tendencijos ir sprendimai, apšvietimo galimybės, sienų, grindų dangos, namų tekstilė, vonios kambario ir kitos apdailos medžiagos, interjero detalės bei puošmenos.

PARODOS NAUJIENA – RESTAURAVIMO DIRBTUVĖS

Pirmą kartą parodos metu smalsūs lankytojai galės išbandyti restauratoriaus darbą. 5-oje parodų salėje, bendrovės „Rumšiškių baldai“ stende veiks baldų restauravimo dirbtuvės, įsikurs senovinių, antikvarinių baldų pritaikymo šiuolaikiniame, moderniame interjere ekspozicijos. Taip pat profesionalūs restauratoriai konsultuos, kaip nustatyti tikrą seno baldo vertę ir sėkmingai investuoti į antikvarinius baldus.

3 parodų salė

DIZAINAS, parodos ekspozicija, kurioje demonstruojami autoriniai baldai, vienetiniai, išskirtiniai darbai, konceptualūs sprendimai, pristatomi garsiausi Lietuvos dizaineriai, skatinamas lietuviškas dizainas.
DIZAINO GALERIJA tradiciškai pristatys perspektyviausių jaunųjų baldų kūrėjų iš Vilniaus dailės akademijos, Vilniaus Dizaino kolegijos bei Vilniaus Technologijų ir dizaino kolegijos darbus, kvies diskutuoti apie dizaino svarbą.  Specialiai įrengtose erdvėse planuojami susitikimai su pasauliniais dizaino autoritetais bei pripažintais Lietuvos dizaineriais, pokalbiai ir diskusijos dizaino temomis.

Spalio 7 dieną 13:00 val. Litexpo parodoje “Baldai 2017” įsikūrusi Dizaino Galerija pasipildys pranešimų serija. Kviečiame užsukti į 3 salės balkoną, pasiklausyti trumpų pristatymų, plačiau supažindinančių su profesionalių bei jaunųjų šalies dizainerių pasiekimais. Dalyviai: Dizaino fondas, Indi, IDDO, Samanta Skridlaitė, Barbora Žilinskaitė, Sandra Mažeikaitė ir kiti."


3 salės fojė bus pristatoma antrinio dizaino objektų paroda „NAUJAS ŽVILGSNIS PRO SENĄ LANGĄ.
„Kūrybos kampas 360“ įkūrėjas ir antrinio dizaino šalininkas Giedrius Bučas parodoje pademonstruos, ką dizaineriai ir studentai jo dirbtuvėse sukūrė iš buvusio Ryšių istorijos muziejaus Kaune langų.

1 parodų salė

Spalio 5-6 dienomis vyks paroda „Specams“ ARCHZONA. Architektams ir interjero dizaineriams  specialiose ekspozicijoje prisistatys 26 įmonės, kurios demonstruos naujausius apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas.
Renginio programą rasite čia: http://www.archzona.lt/programa/

 DALYVIŲ NAUJIENOS

PARODOS BALDAI‘2016 STATISTIKA

  • Parodos plotas 10.843 m2
  • 156 dalyviai
  • 24 000 lankytojų / Specialistai – baldų gamintojai, technologai, baldų bei interjero prekių salonų atstovai, prekybininkai; Kūrėjai – architektai, dizaineriai, projektuotojai;   Galutiniai vartotojai

Tuo pačiu metu 4-oje salėje vyks B2B paroda Baldų pramonei.  Baldinės medžiagos, įrengimai ir technologijos.

Skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerystę tarp gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.

Parodos renginiai

Spalio 5 d.
10:00 - 14:00
Konferencija "Eksporto galimybės Lietuvos baldų sektoriui"
Vieta: 5.3 konferencijų salė
Spalio 5 d.
12:00 - 14:00
GAMYBOS ĮMONIŲ VADOVŲ DĖMESIUI: AR TIKRAI BALDŲ GAMYBOS PLANAVIMUI NEUŽTENKA EXCEL’IO?
Vieta: 5.2 konferencijų salė
Spalio 7 d.
13:00
Dizaino Galerija pranešimų serija
Vieta: 3 salės galerija (2 aukštas)
Spalio 7 d.
14:00 - 15:00
Danų laimės, dizaino ir gyvenimo būdo pamokos "HYGGE Lietuvoje"
Vieta: 5.5 konferencijų salė

Naujienos

Organizatorius

Partneriai

Konferencijos turinio partneriai