BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018

Parodos data

2018 spalio 11 - 13 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras “LITEXPO”, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 1,2,3,5.

Kviečiame į didžiausią Baltijos regione tarptautinę parodą BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018. Trečią dešimtmetį sėkmingai veikianti paroda kasmet suburia baldų gamintojus ir pardavėjus iš Lietuvos ir užsienio, garsina lietuvišką dizainą ir jo kūrėjus, demonstruoja naujausias baldų gamybos ir interjero dizaino tendencijas specialistams bei galutiniams vartotojams, besidominantiems naujovėmis baldų rinkoje. Kartu parodoje demonstruojamos baldų ir medienos pramonės technologijos ir įrengimai, apdailos medžiagos ir priemonės.

 

Po keleto metų pertraukos parodoje BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 vėl bus rengiamas DIZAINO KONKURSAS. Konkurso tikslas – atrasti ir išskirti geriausius naujus baldų dizaino sprendimus, skatinti gero dizaino panaudojimą baldų pramonėje, įvertinti Lietuvoje sukuriamų baldų dizaino šiuolaikiškumą, originalumą, funkcionalumą bei inovatyvumą.

 

Parodos teminės grupės

1 parodų salė

Specializuotas renginys, skirtas išimtinai specialistams – architektams, projektuotojams ir interjero dizaineriams ARCHZONA. Specialiose ekspozicijoje garsiausi Lietuvos ir užsienio gamintojai pristatys pačius aktualiausius savo produktus ir karščiausias naujienas – apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktus bei paslaugas.

 

2 parodų salė

Specializuotas renginys „Menas interjerui“ net 700 kvadratinių metrų ploto erdvė kurioje bus pristatomi daugiau nei 30 menininkų darbų, veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl

patikusių kūrinių įsigijimo.

3 parodų salė

DIZAINAS, parodos ekspozicija, kurioje demonstruojami autoriniai baldai, vienetiniai, išskirtiniai darbai, konceptualūs sprendimai, pristatomi garsiausi Lietuvos dizaineriai, skatinamas lietuviškas dizainas.

4 parodų salė

Svarbiausias specializuotas renginys medienos ir baldų pramonės specialistams Baltijos regione MEDŽIAGOS. ĮRENGIMAI. TECHNOLOGIJOS 2018.

Ekspozicija skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerystę tarp gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.

5 parodų salė

BALDAI, parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas.

INTERJERAS – naujausios interjero kūrimo tendencijos ir sprendimai, apšvietimo galimybės, sienų, grindų dangos, namų tekstilė, vonios kambario ir kitos apdailos medžiagos, interjero detalės bei puošmenos.

Parodos renginiai

Spalio 11 d.
10:00 - 12:00
Kaip sukurti baldą - žvaigždę: šiuolaikiniai baldų pramonės iššūkiai
Vieta: 5.3 konferencijų salė
Spalio 11 d.
10:00 - 17:00
Diena su "Retroforma"
Vieta: 5.1 konferencijų salė

Naujienos

2017 m. STATISTIKA

next
prev

23 280

Lankytojai

130 iš 8 šalių

Dalyviai

15

Renginiai parodos metu

ORGANIZATORIAI

LITEXPO

PARTNERIAI