Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė

Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė

Parodos data

2020 gruodžio 12 - 13 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė- ketvirtuosius metus iš eilės Lietuvos sostinėje organizuojama didžiausia šventinė mugė, kuri šiemet lankytojus į parodų ir kongresų centrą LITEXPO sukvies gruodžio 12- 13 dienomis.

Lankytojus pasitiks beveik 700 įvairiausių prekių gamintojų, maisto tiekėjų, dovanų, atributikos, interjero, grožio, stiliaus, mados kūrėjų, kurie bus segmentuotai paskirstomi į plotus.

Renginys apims 3, 4 ir 5 sales bei balkoną: 5-oje salėje išsidėstys išskirtinė kalėdinė produkcija ir greta plotą užimanys tautodailės meistrai. 4-toje salėje kursis maisto produktų gamintojai, prekiausiantys tiek tradiciniais, tiek šiuolaikiniais, ekologiniais ar saldžiais gaminiais, gėrimais. Štai 3-oje salėje pasitiks mados ir grožio mugė ,,Design for life” , kur telksis papuošalų ir aprangos gamintojai. Na, o balkonas šiemet bus išskirtinai dedikuojamas – knygų erdvei, kur galės rinktis skaitymo mėgėjai.

Nuo mažamečių iki senyvo amžiaus žmonių lankytojų auditoriją sutraukiantis renginys šiemet pasipildys ir kalėdinėmis užimtumos veiklomis.