Vilniaus knygų mugė 2017
Next
Previous

Vilniaus knygų mugė 2017

Parodos data

2017 vasario 23 - 26 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 3, 4, 5. Žiūrėti parodos planą Look

18-osios Vilniaus knygų mugės tema:  Lietuviški ženklai pasaulyje.

Vaikų literatūros salėje pristatomos Lietuvos ir užsienio leidėjų knygos, skirtos vaikams ir paaugliams. Vaikai čia taip pat galės žaisti ir skaityti, o jiems skirti renginiai vyks specialiai įrengtoje scenoje.

Dailininkės Sigutės Chlebinskaitės rengiamoje Kūrybinėje studijoje “Tu gali sukurti knygą” ir maži, ir dideli kviečiami dalyvauti interaktyviose dirbtuvėse, skaitymuose, susitikimuose su knygų vaikams kūrėjais, iliustruotojais iš Lietuvos ir užsienio.

Forumas–LRT studija. Nuolatinis mugės partneris - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija - tiesiogiai iš mugės transliuos radijo laidas, filmuos renginius ir interviu su rašytojais, kurs TV reportažus. Forume, kaip ir kasmet, susitinks ir diskutuos Diskusijų klubo dalyviai, garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno ir mokslo žmonės. Tai rimtų temų, intelektualaus pokalbio erdvė.

        

Muzikos salė. Renginio organizatorė Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir šiais metais kviečia visus į jau tradicine tapusią muzikinę mugės erdvę, kurioje savo naujausius albumus, vinilo plokšteles, koncertinius turus pristatys garsiausi Lietuvos muzikantai. Mugės lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti naujausius muzikinius įrašus ar bilietus į koncertus, bet svarbiausia galės betarpiškai pabendrauti su mylimiausiais muzikos kūrėjais ir atlikėjais, kurie gerbėjų lauks savo stenduose ir muzikinių pokalbių metu.

Bibliotekų erdvė, kuriama Lietuvos bibliotekininkų, pristato atvirą ir kitokią biblioteką be sienų. Tai dar viena bendravimo, skaitymo ir renginių erdvė visiems mugės lankytojams.

          

Naujienos

cut-border

Renginių programa

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2017 STATISTIKA

next
prev

400

Renginiai

12.000 kv.m.

Bendras mugės plotas

62.840

Lankytojai

303 / 9 šalys

Dalyviai

310

Akredituoti žurnalistai

29 / 12 šalių

Užsienio svečiai
Mugės organizatoriai
Vilniaus knygų mugę globoja
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Mugės kultūrinės programos rėmėja
Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija
Mugės partnerė
Vilniaus miesto savivaldybė
Pagrindinis informacinis partneris
Mugės vanduo
Mugės kava
Parodos kontaktai