Beactive night - Zumba party

Renginio data

2020 rugsėjo 26 d.

Renginio vieta

Litexpo.

Ar pamenate didžiuosius #Beactive Night Zumba® renginius? 2018 metais didžiausią Zumba maratoną Baltijos šalyse su Loreta Bates, ir 2019 su nerealiaisiais Nevena & Goran? Jau daugybę metų iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Serbijos Olandijos, USA tęsia savo tradicijas ir šiemet žada ne mažiau įspūdingesnį renginį.

#Beactive Europos sporto savaitės iniciatyva, Vilniuje, LITEXPO: Lietuvos parodų ir kongresų centre, Rugsėjo 26 d., organizuojamas vienas smagiausių ir didžiausių šiais metais Zumba Maratonų.

Šių metų renginio svečias, puikiai žinomas Zumba pasaulyje, ZJ™ (Zumba Jammer), pasaulinių Zumba konvencijų žvaigždė, tarptautinis prezenteris, visų mylimas, be galo charizmatiškas, šarmingas ir energija trykštantis – Maurice Weindel (Vokietija).

#Beactive Night – Zumba Party programoje – daugiau nei dviejų valandų užvendantis Lotynų Amerikos fitneso maratonas su treneriais iš Lietuvos ir užsienio treneriu svečiu. Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio šokių technika, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių, bei galingo Lotynų Amerikos karščio. Pasiruoškite vienam didžiausių Zumba® ir sporto renginių Baltijos Šalyse, ir žinoma - gerai paprakaituoti ir pasismaginti!

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sužinok daugiau www.beactive.lt

Renginio programa:

16:30 – 17:00 Atidaromos durys ir vaikų registracija

17:00 -17:30 Zumba Kids maratonas

17:00 – 18:00 didžiojo Zumba maratono registracija

18:00 – 20:30 masinė #Beactive night treniruotė su treneriais svečiais ir treneriais iš Lietuvos

20:30 – 21:00 renginio uždarymas

Renginio organizatorius: #BEACTIVE Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje - asociacija „Sportas visiems“. Renginio organizaciniai partneriai: Zumba Auguste, Inga Matkevičienė, studija “Loud and Fit”