Būrelių ir užimtumo mugė „Z VAIKAI“

Būrelių ir užimtumo mugė „Z VAIKAI“

Renginio data

2018 rugsėjo 9 d. Renginio darbo laikas Look

Renginio vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius, 3 parodų salė.

Sėkmingai Vilniuje prieš metus startavusi būrelių ir užimtumo mugė Z VAIKAI vėl lankysis LITEXPO, 3 salėje! 

Z vaikai - be galo kūrybinga, unikali ir „kitokia“ karta, kuriai seni auklėjimo metodai nebetinka. Z kartos vaikai yra nepaprastai įdomūs, jautrūs, atviri ir geranoriški, todėl laba svarbu juos mylėti, pripažinti jų individualumą, suprasti ir palaikyti. Tai asmenybių, o ne kareivių karta, kurią ugdyti reikia daug kantrybės ir išmonės. Tai pimoji vaikų karta, kuri auga pertekliuje, kada svarbiausia savybė yra išmokti atsirinkti. 

Tam, kad palengvintume paieškas ir vaikui paprasčiau būtų atsirinkti, kas jam patinka, visus tėvelius su savo mažaisiais genijais kviečiame į būrelių ir užimtumo mugę Z VAIKAI!

Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur vienoje vietoje Jūs rasite tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinmuosius žaislus, „protingas“knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko. 

Lankytojų taip pat lauks išskirtinė programa, kuri neleis nuobodžiauti visą dieną - kiekviename stende bus galima susipažinti su dalyvio specifika, pamatyti būrelio pristatymą, sudalyvauti knygų pristatyme ir susipažinti su knygelių autoriais. 

Z VAIKAI - unikalus projektas, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei, todėl visa širdimi jūsų laukiame prisijungiant prie šio gražaus renginio! 

ĮĖJIMAS LANKYTOJAMS NEMOKAMAS!

Dalyvių registracija ir sąlygos: info@zvaikai.lt

ORGANIZATORIUS