LITEXPO EVENTS

„Litexpo events“ – tai ir profesionalus konferencijų ir renginių organizatorius, teikiantis visas reikalingas paslaugas: nuo renginio vietos suradimo iki užburiančios finalinės Gala vakarienės. Mūsų komanda dalinasi turtinga renginių organizavimo patirtimi. Nuo valstybinės svarbos projektų, tokių kaip NATO gynybos ministrų susitikimas ar Lietuvos Pirmininkavimo ES Tarybai renginiai, iki siautulingų kalėdinių įmonių vakarėlių. Mes esam profesionalūs ir kūrybiški projektų vadovai, architektai, projektuotojai, technikos žmonės. Visi vienoje vietoje. Tik vienas skambutis, viena sąskaita ir viskas iš vienų rankų. Su meile renginiams.

Narystė

International Congress and Convention Association

Jei galvojate apie konferenciją ar kitą renginį, kuriam reikia įkvepiančios erdvės, visada prisiminkite Litexpo events. Kasmet surengiame apie 600 įvairių renginių ir konferencijų. Tai gali būti didžiulė tarptautinė konferencija, į kurią norite sukviesti daugiau kaip 3 000 dalyvių, įspūdingas naujų produktų pristatymas ar nedidelis problemų aptarimas prie apskrito stalo.

Profesionalių Litexpo events architektų ir projektuotojų komanda kuria įmonės įvaizdį bei įgyvendina drąsiausias idėjas tam, kad būtų galima kuo geriausiai išnaudoti visas dalyvavimo renginyje galimybes, o patirti įspūdžiai išliktų ilgam.

Jūsų patogumui – gerai sutvarkyta infrastruktūra su didelėmis automobilių aikštelėmis, sklandžiai veikiantis informacijos centras, patogios poilsio zonos, jauki lauko terasa ir naujasis restoranas, išradingai dengiantis stalą tiek kavos pertraukėlėms, tiek gurmaniškiems užkandžiams ar sotiems pietums.

Renginių salės

Renginių salės

Litexpo renginių salių plotas siekia net 17600 kv.m. Salės gali būti transformuojamos į kelias dalis, kas leidžia panaudoti jas multifunkciškai. Salės gali būti pritaikytos įvairiausiems renginiams pagal jūsų poreikį.

Konferencijų salės

Konferencijų salės

9 moderniai įrengtos konferencijų ir posėdžių salės, kurių bendras plotas siekia 4 100 kv.m. Savo patalpose turime didžiausią Lietuvoje daugiafunkcinę salę, turinčią 1 800 vietų. Mūsų salėse yra galimybė vienu metu surengti vaizdo konferencijas net 3 000 - iams dalyvių.

Plan

Salė nr. 1

Download PDF ATSISIŲSTI PDF PLANUS
Plan

Salė nr. 2

Download PDF ATSISIŲSTI PDF PLANUS
Plan

Salė nr. 3

Download PDF ATSISIŲSTI PDF PLANUS
Plan

Salė nr. 4

Download PDF ATSISIŲSTI PDF PLANUS
Plan

Salė nr. 5

Download PDF ATSISIŲSTI PDF PLANUS
Plan

Konferencijų centras

Download PDF ATSISIŲSTI PDF PLANUS

Teikiamos paslaugos:

 • Konferencijų bei renginių organizavimas
 • Erdvės suradimas
 • Konferencinės/parodinės įrangos nuoma ir vadyba 
Planavimas ir programos sudarymas
 • Gala vakarienės, socialinės programos bei pramogų organizavimas
 • Parodinės dalies ir rėmėjų koordinavimas
 • Projektavimas ir spaudos darbai
 • Renginio pasiruošiamųjų darbų priežiūra
 • Apgyvendinimo koordinavimas
 • Krovinių bei dalyvių transportavimas
 • Maitinimo paslaugos 
 • Kitos paslaugos pagal pageidavimą

Renginių ir konferencijų salių kainodara:

 

KONTAKTAI

Eglė Gudauskienė

 • Konferencijų skyriaus vadovė
Adresas:  Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva
Telefonas:  ‭+370 687 45 547‬ 
El. paštas:  e.gudauskiene@litexpo.lt arba conference@litexpo.lt