ADVENTUR 2019

ADVENTUR 2019

Parodos data

2019 sausio 25 - 27 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo" Parodų salės 1,2,3,4,5.

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR yra didžiausias specializuotas renginys turizmo profesionalams Baltijos šalyse. Čia pristatomos aktualios turizmo rinkos naujovės, pasaulinės turizmo tendencijos, mezgami naudingi verslo ryšiai ir asmeniniai kontaktai su vartotojais, tiriama rinka, skatinamas visuomenės susidomėjimas pačiomis įvairiausiomis keliavimo, aktyvaus laisvalaikio ir poilsio formomis Lietuvoje ir užsienyje.

ADVENTUR 2019 tema – potyrių turizmas. Turizmo verslo lyderiai šiandien mato pasikeitusį keliautojo poreikį, kuris formuoja naujus iššūkius rinkai. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus ir poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Kaip evoliucionuoja potyrio kelionių elementai globalioje rinkoje, kaip kuriama motyvacija keliauti? Apie tai bus diskutuojama ADVENTUR 2019 renginiuose ir dalyvių stenduose.

ADVENTUR 2019 ekspozicija užims penkias tematines sales:

  • 1, 2 salės – „ATRASK PASAULĮ“, užsienio šalių dalyviai – kolektyviniai stendai, turizmo agentūros, užsienio ambasados
  • 3 salė – „PAŽINK LIETUVĄ", miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, SPA, sveikatingumo turizmas, pažintinės, edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos
  • 3 salės galerija – „AUTENTIŠKA LIETUVA“, suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos.
  • 4 salė – „POILSIAUK AKTYVIAI“, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos.
  • 5 salė – „ATRASK PASAULĮ“, Lietuvos išvykstamojo turizmo verslo atstovai, avialinijų bendrovės

ORGANIZATORIAI

Parodos žurnalas