ADVENTUR 2020

ADVENTUR 2020

Parodos data

2020 sausio 24 - 26 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.

Didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2020 kvies skubėti lėtai. Parodos tema ir akcentu taps sveikatos turizmas.

Šiandienos keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis. Savo kelionėse jiems neužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, jie nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos. 

Taip pat aiškinsimės, koks yra Lietuvos turizmo status quo, kokių lūkesčių kupini į Lietuvos kurortus ir gydymo įstaigas atvyksta užsienio turistai? Sužinosime, kokią atostogų užsienyje naudą mato mokslininkai ir ar tikrai žvejyba padeda atgauti jėgas?  

ADVENTUR kūrėjais tampa ir patys dalyviai, aktyviai organizuojantys parodos renginius, kasmet ruošiantys  ne tik staigmenas, pramogas, susitikimus, naujus kelionių maršrutus, bet ir ypatingas, tik parodoje galiojančias kelionių kainas.

Kasmet naujų dalyvių sulaukianti kelionių paroda šiais metais pirmą kartą sveikinsis su šalimis, parodos naujokėmis – Japonija ir Islandija.

Parodoje ADVENTUR 2020  -   daugiau nei 300 dalyvių iš 20 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Sakartvelo, Islandijos, Italijos, Japonijos, Kinijos, Kipro, Kroatijos, Kubos, Lenkijos, Nepalo, Slovakijos, Rusijos,  Ukrainos, Šri Lankos, Turkijos. 

PARODOJE:

  • Didžiausias kasmetinis parodos renginys – „SVEIKATOS TURIZMO FORUMAS: PATIRTIS IR PERSPEKTYVOS" kvies į pranešimus apie sveikatinimo kultūrą Lietuvoje ir užsienyje, atskleis turizmo rinkos naujoves. 
     
  • FANŲ ZONA – kasdien vyksiantys įkvepiantys susitikimai ir negirdėti pasakojimai su įdomiais išskirtiniais keliautojais.

  • KELIONĖS - GYVENIMO BŪDAS  - renginių ciklas šiemet pristato gerai žinomas šalis ir naujas vietas kelionių džiaugsmui. Sužinokite, kur galite nuvykti pirmieji, kol naujų stebuklingų vietų neatrado pasaulio turistai. 

  • Tradicija tapę TURIZMO MAINAI verslo sektoriaus atstovams siūlys rasti partnerių plečiant galimybes ateityje.

  • Pirmą kartą kuriama Geros savijautos erdvė, kurioje kviečiame atgauti jėgas ir atsipalaiduoti.

  • Šeimoms su vaikais pritaikyta erdvė turiningai praleisti laisvalaikį.

  • ADVENTUR  pagrindinė scena - Lietuvos ir užsienio šalių muzikiniai pasirodymai.

 

Parodos ekspozicija:

3 salė – KELIAUK LIETUVOJE – miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, poilsis, pažintinės bei edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos.

3 salės galerija – AUTENTIŠKA LIETUVA – maisto degustacijos, lietuviški maisto produktai, suvenyrai, pramogos.

4, 5 salės – ATRASK PASAULĮ – užsienio dalyviai: kolektyviniai stendai, turizmo agentūros, užsienio šalių ambasados.

5 salė – ATRASK PASAULĮ – Lietuvos išvykstamojo turizmo verslo atstovai, avialinijų bendrovės, užsienio šalių dalyviai.

Naujienos

2019 M. STATISTIKA

next
prev

12000 kv. m

plotas

250

renginių

321

dalyvis

19

šalių

29270

lankytojų

ORGANIZATORIAI

PARTNERIAI