ADVENTUR 2021

ADVENTUR 2021

Parodos data

2021 sausio 29 - 31 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.

ADVENTUR  - svarbiausias metuose Lietuvos turizmo rinkos įvykis, kasmet aktualizuojantis šios industrijos pokyčius, naujoves ir iššūkius. 

Kelionių poreikis yra amžinas. Pastaruoju metu ypatingo populiarumo sulaukė vietinis turizmas, pasiūlęs atrasti Lietuvą iš naujo. Tačiau kelionės į užsienio šalis taip pat sugrįžta, ir kasmetinė didžiausia tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR tampa puikia vieta kelionių po Lietuvą reklamai, naujų šalių atradimams, pardavimų skatinimui, užsienio šalių prisistatymui.

Kelionių išsiilgusiam vartotojui paroda skelbia žinią, kad pasibaigus pasaulį sukrėtusiai pandemijai MES IR VĖL GALIME KELIAUTI. Paroda ADVENTUR taps vieta, kur bus kalbama  apie pasikeitusius keliavimo būdus, naujus reikalavimus keliautojams, saugias kryptis,  turizmo verslo aktualijas.

Drąsinsime vėl keliauti po pasaulį, o renkantis Lietuvą  - vertinti jos saugumą, patogumus ir kitus privalumus. Ir kartu mokysimės keliauti bei atrasti kelionių pažinimo džiaugsmą iš naujo.  O tam  reikalingos žinios - apie naujas taisykles, apribojimus, reikalavimus ir sprendimus. Visa tai ir dar daugiau lauks Jūsų ADVENTUR 2021.

 

KELIAUKIME VĖL!

 

SVARBŪS RENGINIAI TURIZMO INDUSTRIJOS PROFESIONALAMS:

- Parodos Forumas.

- Informaciniai seminarai Išvykstamojo turizmo organizatoriams.

- Dvi verslo kontaktų mugės vidaus turizmo skatinimui.

- Papildoma galimybė pristatyti naujas kryptis, produktus ir paslaugas per  pramoginį – edukacinį turinį lankytojui:  kelionių bei šalių pristatymai, įdomūs susitikimai ir keliautojų pasakojimai.

- Gidų diena, skirta jų profesiniams renginiams, kompetencijos ir žinių ugdymui:  susitikimai, aktualijų ir pokyčių aptarimas,  įdomiausių maršrutų pristatymai.

 

PARODOS DALYVIAMS SIŪLOME:

  • organizuojamiems renginiams išnaudoti ne tik turimus stendus, bet ir specialias renginiams skirtas erdves,  temines renginių programas.
  • dalyvauti B2B renginiuose bei kontaktų mugėse.
  • apsilanktyi VIP klube, skirtame poilsiui ir verslo susitikimams.

2020 M. STATISTIKA

next
prev

103

renginiai

22

šalys

344

dalyviai

29 500

lankytojų

15 500 kv. m

plotas