AUTO BAZAR

AUTO BAZAR

Parodos data

2020 rugsėjo 4 - 5 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salė 1 ir lauko ekspozicija.

NAUJA PARODOS DATA -  RUGSĖJO 4-5 D. !

Trečius metus organizuojamoje naujų modelių automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių parodoje-šou AUTO BAZAR  lankytojai gali ne tik apžiūrėti naujus Lietuvoje parduodamų automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių modelius, bet juos išbandyti testiniuose važiavimuose, gauti tikslinę informaciją iš pirmų lūpų, palyginti, patirti ir išsirinkti.

AUTO BAZAR naujiena  - elektra varomų transporto priemonių ekspozicija.
Paroda -  puiki proga sužinoti apie elektra varomas transporto priemones ir jas išbandyti!


Tik AUTO BAZAR – vienoje vietoje:

TESTODROMAS
Renginio formatas suteikia galimybę išbandyti transporto priemones testiniuose važiavimuose didžiausiame testodrome Lietuvoje.

PREKĖS IR PASLAUGOS TRANSPORTO PRIEMONĖMS
1-oji „Litexpo“ parodų salė skirta automobilių ir motociklų paslaugų bei prekių ekspozicijoms – įvairios dalys, aksesuarai, draudimas, lizingas, remonto, plovyklų paslaugos, vairavimo mokyklos bei dar daugiau.

KEMPERIŲ EXPO
Kemperių zona, kurioje rasite viską, kas susiję su kelionėmis šiomis transporto priemonėmis: palapinės, įranga, specialistų atsakymai į klausimus.

BEST CLASSIC LT
Istorinių ir vertingų automobilių ekspozicija-konkursas. Iš žurnalistų ir specialistų sudaryta komisija įvertins išskirtinius automobilius bei apdovanos geriausius skirtingose metų kategorijose. 

LIETUVOS METŲ KOMERCINIŲ AUTOMOBILIŲ RINKIMAI
Asociacijos „Lietuvos žurnalistų autoklubas“ rengiama ekspozicija-konkursas. Rinksime geriausius 2020 komercinius automobilius.

LENKTYNIŲ MECHANIKA
Ekspozicijoje sportui paruošti ir ralių trasose matomi lenktyniniai automobiliai ir motociklai. Pristatoma technika, įmontuota lenktyniniuose automobiliuose ir motocikluose bei pačios transporto priemonės.

TIUNINGUOTI AUTOMOBILIAI

Patobulintų, išskirtinių automobilių ekspozicijoje bus galima išvysti netikėčiausius mašinų apdailos sprendimus. Visų dėmesį prikaustantys „tiuninguoti“ automobiliai išsiskiria ne tik įdomia išore, tačiau ir netikėtais salono ar technologiniais sprendimais.

TECHNOLOGIJŲ POPIETĖS
Pranešimai ir pokalbiai apie transporto inovacijas, ateities automobilius, saugų ir atsakingą vairavimą, automobilių sportą.

KITOS TRANSPORTO PRIEMONĖS
Be įvairiausių automobilių ir motociklų jūsų laukia dviračiai, paspirtukai, laivai, keturračiai ir dar daugiau.


AUTO BAZAR 2019 skaičiai:

Dalyviai - 125  |  Lankytojai - 6200  |  Parodos plotas - 15000 kv.m.AUTO BAZAR 2019

next
prev

125

DALYVIAI

6200

LANKYTOJAI

15.000 kv.m.

PARODOS PLOTAS

PARTNERIS

PARODOS DRAUGAI