AUTO BAZAR 2019

AUTO BAZAR 2019

Parodos data

2019 gegužės 10 - 11 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO .

AUTO BAZAR – tai antrus metus vykstantis didžiausias Lietuvoje testodromas. Lankytojai galės gyvai apžiūrėti automobilius, pabendrauti su pardavėjų atstovais, įvertinti/ palyginti automobilius. Vyks testiniai važiavimai, kurių metų lankytojai galės išmėginti visus eksponuojamus automobilius vienoje vietoje!  

Parodos tema: Naujų automobilių testodromas

 Ekspoziciją sudaro:

• Nauji automobiliai - juos parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti testiniuose važiavimuose, pabendrauti su pardavėjo atstovais;

• Nauji motociklai – lankytojai galės apžiūrėti ir įvertinti naujausius motociklus, o taip pat bendrauti su jų pardavėjais;

• Istorinių automobilių ekspozicija „Best Classic Auto“;

• Sportui paruošti ir trasose matomi lenktyniniai automobiliai „Lenktynių mechanika“;

• Išskirtiniai patobulinti automobilių modeliai;

• Parodos Naujiena: 3 salė skirta paslaugoms bei prekėms susijusiomis su automobiliais bei motociklais.

2018 metų duomenys:

Ekspozicijoje 2018 m. dalyvaujantys dileriai: Autobrava, UAB; Autojuta, UAB; Autotoja, UAB; Autoverslo automobiliai, UAB; Fakto autocentras, UAB; Inchcape Motors, UAB; JMA centras, UAB; KIA Auto, UAB; KW Bruun Baltic OÜ; Nippon Auto, UAB; Rasmitas, UAB; Silberauto, UAB; Sostena, UAB; Žaibo ratas, UAB.

2018 m. buvo pristatomos šios automobilų markės: Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Lexus, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Seat, SsangYong, Subaru, Suzuki markių automobiliai.

Naujienos