AUTO BAZAR 2019

AUTO BAZAR 2019

Parodos data

2019 gegužės 10 - 11 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3 salė ir lauko ekspozicija.

AUTO BAZAR – specializuota transporto priemonių, detalių, įrangos paroda ir didžiausias Lietuvoje testodromas

Lankytojai galės gyvai apžiūrėti automobilius, pabendrauti su pardavėjų atstovais, įvertinti bei palyginti automobilius. Vyks testiniai važiavimai, kurių metų lankytojai galės išmėginti visus eksponuojamus automobilius vienoje vietoje!  

Parodos tema: Naujų automobilių testodromas

 Ekspoziciją sudaro:

• Nauji automobiliai - juos parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti testiniuose važiavimuose, pabendrauti su pardavėjo atstovais;

• Nauji motociklai – lankytojai galės apžiūrėti ir įvertinti naujausius motociklus, o taip pat bendrauti su jų pardavėjais;

• Istorinių automobilių ekspozicija „Best Classic Auto“;

• Sportui paruošti ir trasose matomi lenktyniniai automobiliai „Lenktynių mechanika“;

• Išskirtiniai patobulinti automobilių modeliai;

• Parodos naujiena – 3 salė, skirta paslaugoms ir prekėms susijusiomis su automobiliais bei motociklais. 3 salės ekspozicijos rėmėjai SWAG ir „Blue Print“.

2018 metų duomenys:

Ekspozicijoje 2018 m. dalyvaujantys dileriai: Autobrava, UAB; Autojuta, UAB; Autotoja, UAB; Autoverslo automobiliai, UAB; Fakto autocentras, UAB; Inchcape Motors, UAB; JMA centras, UAB; KIA Auto, UAB; KW Bruun Baltic OÜ; Nippon Auto, UAB; Rasmitas, UAB; Silberauto, UAB; Sostena, UAB; Žaibo ratas, UAB.

2018 m. buvo pristatomos šios automobilų markės: Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Lexus, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Seat, SsangYong, Subaru, Suzuki markių automobiliai.

Naujienos

Organizatorius

Partneriai