AUTO BAZAR 2019

AUTO BAZAR 2019

Parodos data

2019 gegužės 10 - 11 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. 3 parodų salė ir lauko ekspozicija..

AUTO BAZAR 2019 – didžiausias automobilių kultūros renginys Lietuvoje, skirtas automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių mėgėjams.

Gegužės 10–11 dienomis „Litexpo“ susiburs daugiau nei 100 įmonių, kurios pristatys naujausius automobilius ir motociklus, patobulintas, istorines transporto priemones, keturračius, dviračius, paspirtukus, kemperius bei automechanikos sektoriui skirtas prekes ir paslaugas.

Renginyje bus gausu pramogų – nuo parodomųjų automobilių ir motociklų šou, slalomo varžybų iki smagių užsiėmimų mažiesiems automobilių entuziastams.

Renginio ekspozicijos ir pramogos

Testodromas. Lankytojai galės ne tik apžiūrėti naujausius Lietuvoje parduodamus motociklų bei automobilių modelius, pabendrauti su jų pardavėjais, bet ir atlikti bandomuosius važiavimus. Nuo kompaktiškų miesto automobilių iki didelių ir galingų visureigių. 

„Best Classic LT“. Istorinių ir vertingų automobilių paroda-konkursas. Speciali komisija įvertins išskirtinius automobilius, jos narių tarpe – aukščiausią pasiekimą istorinių automobilių Monte Karlo ralyje turintis lietuvis Karolis Raišys.

„Lenktynių mechanika“. Ekspozicijoje – sportui paruošti ir trasose matomi lenktyniniai automobiliai bei motociklai. Savo motociklą pristatys ir vienas greičiausių Lietuvos motosporto lenktynininkų Arūnas Gelažninkas.

„Tiuninguoti“ automobiliai. Patobulintų transporto priemonių ekspozicijoje – žemi, didelius ratlankius ir daug subtilių, ne kiekvienam pastebimų detalių turintys automobiliai, vienetiniai aerografija ar kito tipo išskirtiniu dažymu papuošti automobiliai su galingomis garso sistemomis.

Prekės ir paslaugos. 3-ioje „Litexpo“ salėje – įvairios dalys, aksesuarai, remonto, plovyklų paslaugos, vairavimo mokyklos, vertingos paskaitos bei dar daugiau. Ekspozicijos rėmėjai SWAG ir „Blue Print“.

Pramogos. Važiavimo motociklu užrištomis akimis ir vieno geriausių pasaulio motoakrobatų „Aras Freestyle“ pasirodymai, galimybė išbandyti Lietuvos policijos transporto priemones, kemperius, keturračius bei dviračius motociklus. Slalomo varžybos, sportinių automobilių stimuliatoriai, susitikimas su Dakaro ralio dalyviu Vaidotu Žala ir dar daug kitų pramogų.

Vaikų erdvė. Animatoriaus užsiėmimai su vaikais, paišymas ant veidukų, „Nerf“, „Beyblade“, „X-box“ žaidimų zonos, „Lankinio“ šaudymo turnyras.

AUTO BAZAR 2019 dalyviai >

Parodos renginiai

Balandžio 10 d.
10:00 - 18:00
STEAM ERDVĖ | Išbandyk KTK Racing komandos lenktyninio automobilio simuliatorių
Vieta: 3 salė, Stendo Nr. 3.25
Gegužės 10 d.
10:00 - 18:00
STEAM ERDVĖ | Lenktynių inžinerijos studentai pristatys - modifikuotą automobilį Mazda MX5
Vieta: 3 salė, Stendo Nr. 3.19
Gegužės 10 d.
10:00 - 18:00
STEAM ERDVĖ | Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) studentai pristatys - „Formula student” lenktyninį bolidą
Vieta: 3 salė, Stendo Nr. 3.24
Gegužės 10 d.
10:00 - 18:00
Lietuvos policijos transporto priemonių ekspozicija
Vieta: Lauko aikštelė
Gegužės 10 d.
11:00 - 15:45
Išbandyk sportinį BMW automobilį slalomo varžybose
Vieta: Lauko aikštelė
Gegužės 10 d.
11:00 - 11:45
Teknorot gamyklos pristatymas
Vieta: 3 salės renginių scena
Gegužės 10 d.
12:00 - 12:45
Yenmak gamyklos pristatymas
Vieta: 3 salės renginių scena
Gegužės 10 d.
13:00 - 13:20
Naujienos sunkvežimių diagnostikoje
Vieta: 3 salės renginių scena

Naujienos

Organizatorius

Partneriai