Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019

Parodos data

2019 lapkričio 7 - 9 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Parodų salė 5.

Kartą metuose parodų ir kongresų centras „Litexpo“ pakvimpa aromatais iš viso pasaulio, nes čia vyksta didžiausias Baltijos šalyse maisto produktų rinkos įvykis – Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF.

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF - renginys, į kurį kviečiame visus, kam aktualu pristatyti naujus, išskirtinius, į rinką besiskverbiančius produktus. Paroda patiks tiems, kas vertina gerą maistą, išskirtinius produktus, kulinariją, mėgstantiems gaminti, besidomintiems maisto kultūra ir gastronomijos naujovėmis.

Praėjusiais metais parodoje dalyvavo 70 įmonių iš Italijos, Azerbaidžano, Uzbekijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos bei kitų šalių, parodą aplankė virš 14.000 lankytojų.

Šiemet gastronomijos profesionalai ir kulinarijos mėgėjai susitinka lapkričio 7-9 dienomis tam, kad kartu leistųsi į g.astronominę odisėją.

G.Astronominė odisėja, kuri sieks pažadinti visus penkis pojūčius matyti, užuosti, girdėti, liesti ir, žinoma, ragauti. Taigi parodos lankytojai tris dienas galės keliauti per kosmines skonių patirtis.

Šiemet parodoje planuojama įvesti ir šou elementų – netrukus apie tai galėsime papasakoti plačiau. O kartu plėsime kulinarinių pasirodymų „Virtuvės studijoje“ programą, kuri šiemet daug dėmesio skirs zero waste temai – t.y. kaip gaminant nešvaistyti ir išnaudoti visą produktą.

Iki susitikimo Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF!

INFORMACIJA DALYVIAMS

Daugiau informacijos:  baf@litexpo.lt

Dalyvių registracija: https://floorplan.expodoc.com/lt/647/baf-2019

Parodos pristatymą rasite čia

2018 M. STATISTIKA

next
prev

2.610 kv. m

plotas

14.400

lankytojų

77

dalyviai

30

dalyvių iš užsienio šalių