BALDAI INTERJERAS DIZAINAS

BALDAI INTERJERAS DIZAINAS

Parodos data

2020 spalio 15 - 17 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3,4,5.

Didžiausia baldų paroda Baltijos šalyse - jau spalio 15 -17 d.

Lietuvos baldų gamintojai, Europos baldų pramonės atstovai parodoje pristato baldus įvairioms namų erdvėms, visiems namų gyventojams. Miegamojo, svetainės, darbo, virtuvės, vaiko, jaunuolio ar senjoro kambario baldai.

Parodos tema: Gyvenu namie!

Kaip įrengti namus, kad pilnavertis gyvenimas juose tęstųsi, kad ir kas benutiktų? Kaip sutalpinti visų šeimos narių gyvenimą po vienu stogu? 5-os parodų salės baldų ekspozicija bus skirta darbo, vaiko, virtuvės, miegamojo ir svetainės kambariui.  Konsultuos specialistai, architektai, interjero dizaineriai, idėjas ir sprendimus pristatys baldų gamintojai.

„Išskirtiniai namai“ – aukštos kokybės Lietuvos ir Europos gamintojų baldų, interjero sprendimų pristatymas 3 parodų salėje. Išskirtinis dizainas, ypatinga baldų kokybė – tradicinė Baldų parodos erdvė, kasmet pateikia naujausias baldų, dizaino ir interjero tendencijų gaires. Salės tema – dizainas ir funkcija.

4-oje parodų salėje - natūralios medžiagos, unikalus lietuvių kuriamas daiktų namams dizainas. „Natūralūs namai“ – nauja parodos potemė, kurioje karaliauja lietuviški daiktai namams: lininė patalynė, vilnos pledai, pūkų pagalvės, vienetiniai indai ir stalo reikmenys, keramikos dirbiniai ar damasko plieno peiliai. Aukšta kokybė, unikalus dizainas, rankų darbo kūriniai – daiktai, kurie kasdienybę daro gražią.

Taip pat parodoje:

renginių erdvė „Pokalbiai virtuvėje“. Kalbėsime apie maistą, daiktus, tvarkymąsi, sodą ant palangės, jogą, miegą, vaikus ir tėvus, grožį ir patogumą, darbą ir atostogas tarp keturių sienų, gyvenimo paprastumą ir sudėtingus iššūkius. Su žinomais žmonėmis, specialistais, su tais, kurių įdomu klausytis – susitikime intymiam pokalbiui.

ARCHZONA – parodos partnerių kuriamas renginys specialistams, skirtas architektams ir interjero dizaineriams. Čia pristatomi apdailos, apšvietimo, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktai bei paslaugos. 1 parodų salė.

2019 m. parodos skaičiai

next
prev

135

Dalyviai

20.000

Lankytojai

5.814 kv.m.

Plotas

INFORMACINIS PARTNERIS

PARODOS DRAUGAI