RESTA 2018

RESTA 2018

Parodos data

2018 balandžio 25 - 28 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 1, 2, 3, 4, 5 ir lauko aikštelė. Žiūrėti parodos planą Look

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje pristatomos statybų rinkos naujienos, medžiagos, įranga,  skaitmeniniai sprendimai, aplinkotvarkos tendencijos.

Parodai RESTA - 25-eri!

Pirmą kartą paroda buvo surengta 1994 m. Šiuo metu RESTA – viena sėkmingiausių ir ilgiausiai Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO organizuojamų parodų. Pastaraisiais metais joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Šiais metais parodoje dalyvauja 500 įmonių iš Lietuvos ir 18 užsienio valstybių: Baltarusijos, Belgijos, Čekijos Respublikos, Danijos, Estijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Norvegijos, Rusijos Federacijos, Suomijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos.

Parodoje RESTA vyks ir sodinukų mugėViena iš laukiančių įdomybių – topiariai – tai augalai, suformuoti pagal griežtas formas pasitelkiant dekoravimo meną. Be to, mugės metu bus galima įsigyti vynuogių, šilauogių, riešutmedžių sodinukų, prieskoninių augalų, sukulentų, sumedėjusių bijūnų, netradicinių rožių daigų, vandens telkinių želdinimui skirtų augalų ir kitų sodinukų.

Parodos metu „Žaliojoje ekspozicijoje" bus galima apžiūrėti „Skulptūrų parko“ ekspoziciją, kurioje – net apie 200 eksponatų. Bus organizuojami edukaciniai užsiėmimai, norintiems pažinti skulptūrų kūrimą. Be to, lankytojų lauks įrengta rekordiškai ilga ir originali terasa, kurioje balandžio 28 d. (šeštadienį) 13 val. bus surengti Lietuvoje jau prigiję vėlyvieji pusryčiai. 

Parodos RESTA 2018 tema – UNIVERSALI STATYBA

Šių metų parodoje akcentuojama universalaus dizaino principais paremta statyba, kai statiniai ir aplinka kuriama taip, kad juose gyventi, dirbti, ilsėtis ir naudotis jais būtų patogu visiems.

Universalios statybos tematika apjungia visas statybos bei susijusias sritis, aiškiai atitinka visuomenės poreikį gyventi, dirbti ir ilsėtis patogiai, naudoti lanksčiai, paprastai, intuityviai. Paroda RESTA 2018 kviečia pristatyti universalius sprendimus, produktus, paslaugas, idėjas – pristatyti universalią, tinkančią visiems statybą ir jos produktus, architektūrą ir inžinerinę bei susisiekimo infrastruktūrą, universalius aplinkos elementus ir paslaugas.

Parodoje pirmą kartą bus surengta ir tarptautinė konferencija Universali statyba. Patogus gyvenimas žmonėms - naujos galimybės verslui". Daugiau informacijos apie renginį.

Universali statyba glaudžiai susijusi ir su pastaraisiais metais parodoje akcentuota skaitmeninės statybos tematika. Lietuvoje savo pozicijas jau įtvirtinusi skaitmeninė statyba – modernus įrankis, kuriuo būtina kurti modernius, universalius, visuomenės poreikius atitinkančius pastatus, infrastruktūrą, aplinką.

Parodoje trečius metus veiks Skaitmeninės statybos salė (3 parodų salė).

Jau septintą kartą vyksianti Konferencija „Skaitmeninė statyba 2018. Vilnius“ - didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje. Pagrindinė konferencijos tema – Statyba 4.0. Pranešimus skaitys ir patirtimi dalinsis Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos vystytojai. Renginys skirtas visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Informacija, programa ir bilietų įsigijimas ČIA.

Parodos teminės grupės

Parodoje taip pat akcentuojama: 

  • PROTINGI NAMAI. Skaitmeniniai namai, būsto valdymo ir apsaugos sistemos
  • NEKILNOJAMASIS TURTAS. Nekilnojamojo turto pasiūlymai, gyvenamų pastatų projektai, sklypai, projektavimo paslaugos
  • GREEN DECO. Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Parodos renginiai

Balandžio 25 d.
12:00 - 12:45
Sekantis UBER gimsta statybose. Netrukus statybininkams mokėsime kriptovaliuta. Koks statybų verslas šiandien auga greičiausiai? (Valandinis)
Vieta: 5.5 konferencijų salė
Balandžio 25 d.
13:00 - 13:45
Elastingos dažymo sistemos su 15 metų garantija. Pramonei. Statybai. Renovacijai. (Kitokia renovacija)
Vieta: 5.5 konferencijų salė
Balandžio 25 d.
13:00 - 14:30
SFS - tvirtinimo detalės medienai/CE markiruotės/Medienos naudojimo klasės pagal 14592:2018 (SFS intec)
Vieta: 3.2 konferencijų salė
Balandžio 25 d.
14:00 - 14:45
Kaip skaitmeninė platforma 24ONOFF gali jums padėti dirbti efektyviau? (24onoff)
Vieta: 5.5 konferencijų salė
Balandžio 25 d.
14:00 - 14:45
Cheminis tvirtinimas ir sandarinimas. ESSVE technologijos (B&B Tools)
Vieta: 1.3 konferencijų salė
Balandžio 25 d.
15:00 - 15:45
Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinės sistemos „Infostatyba“ pristatymas (Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie AM)
Vieta: 5.5 konferencijų salė
Balandžio 26 d.
10:00 - 18:00
Konkursas „Lietuvos BIM projektai 2018“ (Lietuvos statybininkų asociacija, Skaitmeninė statyba)
Vieta: 5.2 konferencijų salė
Balandžio 26 d.
11:30 - 14:30
Viešųjų pastatų modernizavimas: programa ir sprendimai (portalas sa.lt)
Vieta: 5.5 konferencijų salė

Naujienos

2018 M. STATISTIKA

next
prev

42000

Lankytojų

500

Parodos dalyvių iš 19 valstybių

32500 m2

Parodos plotas

5

Teminės salės ir lauko ekspozicija

PARODOS ORGANIZATORIUS

PARTNERIAI