RESTA 2018

RESTA 2018

Parodos data

2018 balandžio 25 - 28 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 1, 2, 3, 4, 5 ir lauko aikštelė..

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda, skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje kasmet pristatomi skaitmeniniai sprendimai ir statybų sektoriaus naujovės, medžiagos, įranga ir įrankiai bei aplinkotvarkos tendencijos.

Parodai RESTA - 25-eri!

Paroda pirmą kartą buvo surengta 1994 m. Šiuo metu RESTA – viena sėkmingiausių ir ilgiausiai Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO organizuojamų parodų. Pastaraisiais metais joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Parodos RESTA 2018 dalyvių registracija

Parodos RESTA 2018 tema – UNIVERSALI STATYBA

Šių metų parodoje akcentuojama – universalaus dizaino principais paremta statyba, kai statiniai ir aplinka kuriama taip, kad juose gyventi, dirbti, ilsėtis ir naudotis jais būtų patogu visiems.

Universalios statybos tematika apjungia visas statybos bei susijusias sritis, aiškiai atitinka visuomenės poreikį gyventi, dirbti ir ilsėtis patogiai, naudoti lanksčiai, paprastai, intuityviai. Paroda RESTA 2018 kviečia pristatyti universalius sprendimus, produktus, paslaugas, idėjas – pristatyti universalią, tinkančią visiems statybą ir jos produktus, architektūrą ir inžinerinę bei susisiekimo infrastruktūrą, universalius aplinkos elementus ir paslaugas.

Parodoje pirmą kartą bus surengta ir tarptautinė konferencija universalios statybos tema. Daugiau informacijos apie renginį.

Universali statyba glaudžiai susijusi ir su pastaraisiais metais parodoje akcentuota skaitmeninės statybos tematika. Lietuvoje savo pozicijas jau įtvirtinusi skaitmeninė statyba – modernus įrankis, kuriuo būtina kurti modernius, universalius, visuomenės poreikius atitinkančius pastatus, infrastruktūrą, aplinką.

Parodoje trečius metus veiks Skaitmeninės statybos salė (3 parodų salė).

Parodos teminės grupės

Parodoje taip pat akcentuojama: 

  • PROTINGI NAMAI. Skaitmeniniai namai, būsto valdymo ir apsaugos sistemos
  • NEKILNOJAMASIS TURTAS. Nekilnojamojo turto pasiūlymai, gyvenamų pastatų projektai, sklypai, projektavimo paslaugos
  • GREEN DECO. Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra

Parodos RESTA 2017 puslapis

2017 M. STATISTIKA

next
prev

44400

Lankytojai

540

Parodos dalyviai iš 18 valstybių

33500 m2

Parodos plotas

5

Teminės salės ir lauko ekspozicija

PARTNERIAI