ADVENTUR 2018

ADVENTUR 2018

Parodos data

2018 sausio 26 - 28 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

LITEXPO. Parodų salės: 1, 3, 4, 5.

Pradėta rengti 2013 metais tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per penkerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – virš 80 proc., o dalyvaujančių pasaulio šalių skaičius išaugo daugiau nei du kartus.

ADVENTUR išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.

Keliauk kitaip!“ – šiais metais kviečia tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ organizatoriai. Šeštą kartą vyksiančiam, didžiausiam Baltijos šalyse specializuotam turizmo renginiui bus atvertos ir neseniai renovuotų, itin modernių, centrinių Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rūmų durys. Čia įsikurs užsienio šalių ambasados, užsienio kelionių agentūros, jungtiniai užsienio šalių stendai. "Adventur 2018“ vyks keturiose teminėse salėse. 

Parodoje „Adventur 2018“, kuri užims rekordinį 15 245 kv. m. plotą, laukiama daugiau nei 350 dalyvių iš 30 pasaulio šalių.


PARODOS ADVENTUR 2018 AKCENTAS
– ŠVENČIANTI LIETUVA

Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. Parodos atidarymo metu, sausio 26 dieną 10 val., tradiciškai bus paskelbti 2017 metų Turizmo sėkmingiausieji.

3-ojoje parodos salėje prisistatys 54 Lietuvos miestai ir regionai, kaimo turizmo, SPA, sveikatingumo turizmo atstovai. Kiekvienas jų yra parengęs išskirtinį turinį lankytojams. 

„Švenčiančios Lietuvos“ ekspozicija išsidėstys per du aukštus, jai bus atverta visiškai nauja „Autentiškos Lietuvos“ erdvė salės galerijoje. Čia bus siūloma suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyks degustacijos ir koncertai.


Parodos ADVENTUR 2018 tema  - KELIAUK KITAIP!

Nišinio turizmo paklausa nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir globalioje turizmo rinkoje. Šiandieniniai keliautojai kelionėse neapsiriboja vien tradicinėmis lankytinomis vietomis, o vis dažniau ieško unikalių patirčių ir įspūdžių. Todėl paroda "Adventur 2018" kviečia į trijų dienų patyrimo turą. Paroda skatins atrasti ne tik tradicinius, bet ir naujus, individualizuotus bei įtraukiančius kelionių pasiūlymus, naujas šalis, maršrutus ir paslaugas.

Kelionių ekspertai šiemet ypatingai skatins domėtis kelionėmis po Pietryčių Aziją, atrasti didžiuosius pasaulio miestus – Romą, Londoną, Tokiją, Honkongą, Delį, kvies išmėginti ekologinį turizmą ir patirti autentišką Užsachario Afrikos šalių realybę, sužinoti, ko tikėtis keliaujant po Tailandą, Vietnamą, Indoneziją, Malaiziją ir Mianmarą, paneigs mitus apie dar mažai keliautojų lankomas Rytų šalis - Omaną, Iraną, Mongoliją, ragins „dekoduoti“ kultūros, architektūros ir meno formas kelionėse, suprasti, kas yra Europa ir kas esame mes patys. Šiemet parodos dalyviai siūlys leistis į keliones, kurios nepanašios į savaitgalio pikniką, jos verčia įsitempti, pagalvoti ir netgi keistis.

Parodos ADVENTUR 2018 salės, renginiai ir erdvės

1, 2 salės – „ATRASK PASAULĮ“, užsienio šalių dalyviai – kolektyviniai stendai, turizmo agentūros, užsienio ambasados

Konferencijų salė 1.1. –  KELIONIŲ KINO SALĖ

3 salė – „ŠVENČIANTI LIETUVA“, miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, SPA, sveikatingumo turizmas, pažintinės, edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos•3 salės galerija – „AUTENTIŠKA LIETUVA“, suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos, koncertai.

3 salės fojė - Lietuvos Šimtmečio dainų šventės "Šimtas Lietuvos veidų - sujunkime Lietuvą", Šimtmečio žygio per Lietuvą "Vardan tos..." pristatymas

4 salė – „POILSIAUK AKTYVIAI“, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos

5 salė – „ATRASK PASAULĮ“, poilsinės, pažintinės kelionės į užsienio šalis, individualus turizmas, kruizai, skrydžių bendrovių paslaugos

ADVENTUR forumas "Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?", skirtas turizmo rinkodaros profesionalams, miestų vadovams ir turizmo politikos formuotojams.  2018 metais forumo dalyviai kvies diskutuoti kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams Lietuva siūlo šiandien? Kaip galime tapti įdomūs pasauliui? Kodėl išmaniųjų technologijų eroje pasauline tendencija tampa no-tech turizmas ir kaip tai galime išnaudoti?

Kelionės – mano gyvenimo būdas“ – tradicinis, visų lankytojų pamėgtas ir kasmet laukiamas renginių ciklas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018 į susitikimus su keliautojais kvies kartu su kelionių žurnalu KELIAUK! Apie kitokias keliones, Černobylį ir stalkerius, Svalbardo salyną ir baltasias meškas, požeminius miestus pasakos Šarūnas JasiulevičiusKą pamatyti, paragauti ir išbandyti Lietuvoje? Apie netikėčiausius atradimus papasakos Karolis Žukauskas, kuris 2017 ­metais, keliaudamas po Lietuvą, nuvažiavo 13 000 kilometrų, kad pasaulį apkeliauti įmanoma teigs Danas Pankevičus, aplankęs daugiau nei 160 pasaulio šalių ir nė neketinantis sustoti. Kaip kelionės virsta darbu, o darbas kelionėmis, pasidalins aistringa keliautoja ir kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė, gidė ir kelionių knygų apie Barseloną bei Egiptą autorė Angelina Zaleckaitė ir kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė.

Geografijos žinių konkursas. Jau trečius metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parodoje organizuoja renginį Lietuvos moksleiviams. Konkursas vyks sausio 26 dieną, konferencijų salėje 5.1 nuo 12 val. Geografijos žinias konkurse galės pasitikrinti bei susirungti 6-12 klasių moksleiviai ir, atskirai suaugusieji.

KELIONIŲ KINAS – įsikurs atnaujintuose moderniuose LITEXPO rūmuose. Visas parodos dienas mažieji parodos lankytojai ir suaugę galės mėgautis populiarių animacinių ir meninių filmų programa.

AUTENTIŠKA LIETUVA – nauja parodos ekspozicija, kurioje pristatomi unikalūs, lietuviški tautinio paveldo produktai – maisto produktai, gėrimai, suvenyrai, kiti autentiški dirbiniai, demonstruojami tradiciniai amatai.

PARODOS ADVENTUR 2018 RENGINIŲ PROGRAMĄ GALITE RASTI: ADVENTUR 2018

Keliauti kitaip šiemet parodos lankytojus skatins Lietuvos geležinkeliai ir TOKS bei EUROLINES, kviesdami visus į parodą atvykti traukiniu ar autobusu. Visas parodos dienas bus taikoma 30% nuolaida traukinio ir autobusų bilietui!

Sausio 26–28 dienomis su parodos ADVENTUR bilietu kelionei traukiniu ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus taikoma 30 proc. nuolaida. Ji galioja vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais. Nuolaidos nesumuojamos, tačiau galioja su lengvatomis, patvirtintomis pagal Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymą.

 

Traukinio ir autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

www.traukiniobilietas.lt/portal  laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą ADVENTUR2018

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

 

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos ADVENTUR bilietą.

 

Jūsų patogumui kas valandą kursuos specialūs mikroautobusai maršrutu „Stotis-Litexpo“.

Parodos renginiai

Sausio 26 d.
10:00 - 11:00
PARODOS ADVENTUR 2018 OFICIALUS ATIDARYMAS IR 2017 METŲ TURIZMO SĖKMINGIAUSIŲJŲ APDOVANOJIMAI
Vieta: 5.1 konferencijų salė
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
WEST EXPRESS stendo programa
Vieta: Stendo Nr. 5.C10
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
Nemėžio totorių bendruomenės stendo programa
Vieta: Stendo Nr. 1.14
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
BALTIC CLIPPER stendo programa
Vieta: Stendo Nr. 5.C11
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
Trakų turizmo ir informacijos centro programa
Vieta: Stendo Nr. 3.19
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
TEZ TOUR stendo programa
Vieta: Stendo Nr. 5.C08
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro stendo programa
Vieta: Stendo Nr. 3.28
Sausio 26 d.
10:00 - 19:00
Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro stendo programa
Vieta: Stendo Nr. 3.33

Naujienos

Parodos ADVENTUR 2018 statistika

next
prev

21

Dalyvaujančios užsienio šalys

71

Dalyviai iš užsienio

350

Dalyvių skaičius

33.630

Lankytojų skaičius

15.245 kv.m.

Parodos plotas

Parodos žurnalas

Organizatoriai

Partneriai