TASTE VILNIUS HORECA 2020

TASTE VILNIUS HORECA 2020

Parodos data

2020 lapkričio 5 - 7 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

LITEXPO organizuojama, beveik dvidešimtmetį skaičiuojanti tarptautinė specializuota parduotuvių, viešbučių  ir restoranų įrangos paroda „BaltShop.BaltHotel.BaltGastro“ ir Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF susijungia  ir atsinaujina!

Paroda, orientuota į  HoReCa įrangos, svetingumo bei maisto produktų ir gėrimų verslą tampa vieninteliu Baltijos šalyse tarptautiniu specializuotu renginiu TASTE VILNIUS HORECA. Atsinaujinusi paroda yra skirta pademonstruoti sparčią svetingumo verslo pažangą, naujausias inovacijas bei technologijas gastronomijos pasaulyje, maisto, gėrimų ir pakuotės pramonės šakose.

Parodos data – 2020 m. lapkričio 5-7 d. Per 3 parodos dienas lankytojai-specialistai bus kviečiami užmegzti vertingus kontaktus, kaupti patirtį, pradėti savo verslą atrasti naujus produktų derinius ir skonius, bei pasisemti įkvėpimo iš profesionalių virtuvės šefų.

Parodos  TASTE VILNIUS HORECA pagrindinės temos ir akcentai:

  • Pasaulinės svetingumo ir gastronomijos tendencijos.
  • Aplinkai draugiškos priemonės ir medžiagos, atsakingas darbo procesų valdymas, siekiant turėti kuo mažiau maisto atliekų (Zero waste).
  • Pakuotė - jos perdirbimas, vienkartinių daiktų/indų atsisakymas.
  • Sezoniniai produktai, sezoninė virtuvė.
  • Verslas verslui (naujos technologijos, įranga, apskaita, programinė įranga).

Parodos renginiai ir teminis salių paskirstymas:

5 salė – technologinės įrangos, svetingumo verslui skirtų priemonių ir prekių ekspozicija, maisto produktų ir gėrimų ekspozicija.

5 salės konferencijų centras - NAPA BALTIC konkursas.

Lietuvos grafinio dizaino asociacija (LGDA) jau šeštą kartą organizuoja Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino apdovanojimus NAPA BALTIC kartu su geriausių darbų paroda ir konferencija.

4 salė  - LRVVKA organizuojama mokymų klasė su edukaciniais renginiais, Master Class užsiėmimais  ir LRVVKA organizuojama konkursų zona, kurioje planuojami konkursai:

  • „Geriausias Lietuvos virėjas 2020“,
  • „Geriausias Lietuvos Jaunasis virėjas 2020“.

Lapkričio 5 – 7 dienomis susitikime svarbiausiame Baltijos šalyse svetingumo, gastronomijos ir maisto bei gėrimų pramonei skirtame renginyje – tarptautinėje parodoje TASTE VILNIUS HORECA 2020!

 

Daugiau informacijos: taste@litexpo.lt 

*Organizatoriai pasilieka sau teisę keisti ekspozicijos išdėstymą ir planuojamus renginius.

Naujienos